English   14400 НПО

Кариера в НПО

Стажант-експерт проекти и програми

Дата на публикуване:
25 ноември 2014 г.
Валидна до:
25 декември 2014 г.
Име:
Стъпка за България
Пощенски код:
1303
Адрес:
ул. Софроний Врачански 51
Телефони:
+359888710638
Ел. поща:
info@stepforbulgaria.org
Сфера на дейност:
Образование; Социални услуги
Тип:
Стаж

Фондация "Стъпка за България" е основана през 2007 г. с предмет на дейност подкрепа на млади хора в неравностойно положение в България за тяхното социално и икономическо развитие, с фокус към деца и младежи без родителска грижа. Ние вярваме в способностите на младите хора в неравностойно положение и ги подкрепяме в усвояването на знания и изграждането на необходимите умения, за да освободят своя потенциал и да получат достъп до по-добро образование и професионална реализация.

За изпълнението на своите дейности, Фондацията търси

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- проучва възможности за финансиране на проекти на национално и международно ниво (оперативни програми, публични фондове и др.)

- участва в разработването на проектни предложения

- подпомага дейността на Програмния директор при изпълнението на финансирани проекти

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

- добра езикова култура и способност за излагане на идеи в писмена форма

- инициативност и умения за самостоятелна работа (за самоорганизиране)

- добро ниво на владеене на английски език (писмено и говоримо) е предимство

- компютърна грамотност (умения за работа с MS Office - Word, Excel, Internet)

- предимство е опит в работа по проекти, но не е задължително условие

НИЕ  ПРЕДЛАГАМЕ:

Възможност за придобиване на знания и умения за разработване и управление на проекти

Възможност за включване в изпълнението на текущите проекти и програми на Фондацията

Индивидуално менторство и обучение в сферата на социалните проекти

Гъвкаво работно време

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ:

Населено място: София

Продължителност на стажа: от 1 до 3 месеца

Работно време: Почасова заетост с гъвкаво работно време

Позициите са подходящи за студенти и за хора, работещи на непълно работно време.

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Кандидатите следва да изпратят автобиография и картко мотивационно писмо на e-mail: stepbulgaria@gmail.com