English   14390 НПО

Кариера в НПО

Фондация ФОРУМ търси да назначи СЪТРУДНИК

Дата на публикуване:
27 март 2015 г.
Валидна до:
06 април 2015 г.
Име:
Форум за наблюдение и анализ на публични политики
Пощенски код:
1408
Адрес:
ул. Йордан Йовков, бл. 14, вх. В
Телефони:
00359877432975, 00359877432943
Ел. поща:
office@forum-bg.org
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики; Младежки въпроси, политики и изследвания; Насърчаване на икономическото развитие
Фондация „Форум за наблюдение и анализ на публични политики" - ФОРУМ е неправителствена организация с дейност в обществена полза – www.forum-bg.org.

ФОРУМ търси да назначи СЪТРУДНИК със следните отговорности:
  • координира проекти на ФОРУМ;
  • взима участие в подготовката на проектни предложенияи в изпълнението на проекти на ФОРУМ;
  • изготвя периодични доклади по някои от проектите, в които участва;
  • участва в инициативи на ФОРУМ;
  • създава и поддържа бази-данни за нуждите на организацията;
  • събира и обработва материали, информация и документи.
Организацията предлага:
  • възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
  • перспективна, интересна и разнообразна работа в отдаден и динамичен екип;
  • много добри условия на труд;
  • участие в международни и национални проекти, осигуряващо допълнително заплащане.

Търсеният от нас кандидат следва да е конкурентна личност,  която обича предизвикателствата и е в състояние да поема инициативата, може да  взема самостоятелни решения, да си поставя приоритети и да поема отговорност.

Идеалният кандидат трябва да притежава:
  • любознателност;
  • находчивост;
  • систематичен подход на работа;
  • способност да работи самостоятелно и с бързо темпо;
  • аналитично мислене;
  • способност да се съсредоточава върху детайлите;
  • комуникативност;
  • отлична компютърна грамотност;
  • инициативност и адаптивност;
  • владеене на английски – писмено и говоримо (втори чужд език е предимство).
Освен това кандидатът трябва да има:
  • завършено висше образование (икономическа или социална насоченост е предимство);
  • предишен опит в неправителствения сектор и/или добро познаване на средата, в която оперират неправителствените организации, е сериозно предимство;
  • желание за развитие в неправителствения сектор.

Ако смятате, че покривате тези изисквания и искате да бъдете част от екипа на Фондация „Форум", изпратете ни актуална автобиография и копие от дипломата си за завършено висше образование на и-мейл адрес pavlinap@forum-bg.org до 06.04.2015 г.

Изпратените автобиографии и копия на дипломи ще се разглеждат напълно конфиденциално, съгласно действащата нормативна уредба.

На интервю ще бъдат поканени САМО одобрените по документи кандидати.