English   14402 НПО

Кариера в НПО

Експерт "Набиране на средства"

Дата на публикуване:
23 април 2015 г.
Валидна до:
23 май 2015 г.
Име:
Фондация "Енчо Керязов"
Пощенски код:
1000
Адрес:
пл. "Народно събрание" №12
Телефони:
(+359 2 )989 07 32, 0878/ 79 73 77
Ел. поща:
foundation@enchokeryazov.org
Сфера на дейност:
Култура и изкуство; Образование; Физическо възпитание и спорт
Работа
ОТГОВОРНОСТИ  НА  ПОЗИЦИЯТА:

  • Разработва и реализира краткосрочна и дългосрочна стратегия за набиране на средства за дейностите на фондацията, с основен фокус -  прилагане на работещи  практики за постигане на най-голяма успеваемост;
  • Намира, изготвя, кандидатства и отговаря за реализирането на проекти към  български и европейски финансиращи институции и организации;
  • Проучва, оценява,предлага на ръководството и след съгласуване и одобрение, изгражда взаимоизгодни отношения с потенциални институционални донори,  корпоративни спонсори и частни дарители;
  • Планира, съставя, координира и осъществява кампании и събития, с цел набиране на средства за дейностите на фондацията;

СЛУЖЕБНИ  ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Представяне  на  каузата на организацията по адекватен и професионален начин на  заинтересовани страни на различни нива;
  • Съобразяване със сроковете за набиране на  необходимите  средства за текущите проекти на фондацията;
  • Отлични комуникационни и презентационни качества на български и английски език;
  • Познаваненуждите и очакванията на корпоративните спонсори и индивидуалните дарители, както и умения за тяхното удовлетворяване в процеса на партньорство;

ИЗИСКВАНИЯ  ЗА   ДЛЪЖНОСТТА:

  •  Висше икономическо образованиеи опит  в областта на маркетинга, мениджмънта или в сферата на финансите - конкретно  набиране на средства от донори, спонсори и дарители;
  • Отлично познаване  на механизмите за осигуряване на средства от действащи наши и европейски институции и организации за НПО сектора в България;
  • Отлични компютърни умения -MS Office, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint и отлично владеене на английски език на ниво B1 – писмено и говоримо;
  • Висока култура на поведение, делови външен вид, отлични устни умения и писмени компетенции за водене на преговори и корпоративна комуникация на всички нива, както и качества за убеждаване и привличане на материална подкрепа за каузите на фондацията;
  • Минимум тригодишен опит в отдел „Набиране на средства" (fundraising), маркетингов отдел за продажбиили на сходна позиция;
  • Познания и опит в сферата на кредитиране, финансов анализ и фирмено счетоводство са предимство;

УСЛОВИЯ  НА  РАБОТА:

  • Ненормиран  работен  ден
  • Възможност  за  дистанционна  дейност
  • Независими  условия  на  труд, относно раб. време и раб. място
  • Възнаграждение, процентно обвързано с реално постигнатите резултати
  • Договорни отношения, съгласно трудовото законодателство в Р България
  • Коректен  работодател -  публична  личност   с  отличен  имидж

НЕОБХОДИМИ  ДОКУМЕНТИ:

  • CV с актуална снимка – европейски  формат  на  БГ и  EN
  • Мотивационно писмо на БГ и EN за позицията, като в края на писмото отговорите  на  въпроса: „Защо смятате,че ще бъдете подходящ/а и резултатен/на на позицията „Експерт Набиране на средства" във фондация „Енчо Керязов"?
  • Диплома за завършено  висше образование – на  PDFформат
  • Свидетелства и квалификации, удостоверяващидопълнително придобити компетенции -на  PDFформат
  • Списък с успешно реализирани от Вас проекти  с устойчиво финансово развитие за други фирми или НПО организации
  • Препоръки от предишен работодател с  координати за обратна връзка

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Кандидатстващите трябва да имат предвид, че част от необходимите документи при постъпване на работа са свидетелство за съдимост  и удостоверение за висящи и предварителни производства.

Предоставените  лични данни са строго конфиденциални и ще се използват само в процеса на кандидатстване и подбор  за обявената позиция, по смисъла на ЗЗЛД.