English   14401 НПО

Кариера в НПО

Експерт писане и управление на проекти/ фондонабиране

Дата на публикуване:
17 август 2015 г.
Валидна до:
23 август 2015 г.
Име:
Фондация за социална промяна и включване
Град/Село:
гр.София
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул.Аксаков 11, ет.2, ап.9
Телефони:
0879 325 267
Ел. поща:
office@fscibulgaria.org
Сфера на дейност:
Младежки въпроси, политики и изследвания; Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Социални услуги
Работа
Описание и
Изисквания:
Във връзка с разширяване на дейността, „Фондацията за социална промяна и включване" търси нов член за екипа си в град София, с опит във фондонабирането, писането и управлението на проекти.

Основни задължения:

• Проучва възможности за финансиране на проекти в областта на социалните дейности на национално и европейско ниво;
• Пише проекти и кандидатства по различни програми;
• Изготвя проектни предложения към институционални и корпоративни донори за социални услуги, социално включване, капацитет, организационно развитие и др.
• Развива и поддържа експертиза в областта на социалните дейности;
• Следи за промени в закона и иновации в практиките на социалните услуги.

Изисквания:

• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо на работно ниво;
• Опит в разработването на проектни предложения;
• Умения за водене на преговори, формулиране и аргументиране на тези и становища;
• Отлично ниво на писмена и устна комуникация;
• Про-активност и ориентация към постигане на резултати;
• Самостоятелност и организираност;
• Отлична компютърна грамотност;
• Съпричастност към социалните каузи и работата на фондацията.

Ние предлагаме:

• Възможност за професионално развитие и усъвършенстване
• Стандартно работно време
• Отлични условия на труд
• Млад и позитивен екип от професионалисти
• Работа на национално ниво в централен офис
• Удовлетворяваща работа за благородна кауза

Ако имате желание да сте част от екипа на голяма фондация, търсите млад екип, динамична работа, свързана с благородни каузи, ако притежавате необходимите умения и знания, моля изпратете своята автобиография и актуална снимка на e-mail адрес d.gadjurova@fscibulgaria.org .

Краен срок за кандидатстване: 23.08.2015г

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при спазване на пълна конфиденциалност. Ще се свържем САМО с одобрените кандидати.
Месторабота:София