English   14400 НПО

Кариера в НПО

Експерт „Програми и проекти" за София

Дата на публикуване:
09 май 2016 г.
Валидна до:
31 май 2016 г.
Име:
Алианс за регионални и граждански инициативи (АРГИ)
Град/Село:
гр.София
Пощенски код:
1505
Адрес:
район Оборище ул. Алеко Константиов 25
Телефони:
02/9446389, 0889716937
Ел. поща:
office@arci-ngo.org
Сфера на дейност:
Международни и европейски въпроси, политики и изследвания; Образование; Социални услуги
Работа

Задължения и отговорности:

  • Участва в разработването и управлението на проекти, финансирани по европейски, международни и национални програми за финансова помощ;
  • Преглежда и подготвя необходимата документация във връзка с подготовката и управлението на проектите;
  • Осъществява и поддържа контакти с бъдещи партньори и сътрудници за изпълнение на проекти, финансирани по различни програми на ЕС;
  • Изготвя финансови оценки и бизнес планове;
  • Изготвя доклади за мониторинг, финансови отчети и други документи, свързани с изпълнението на проекти;
  • Управлява комуникацията между клиенти, доставчици и партньори и отговаря за тяхната координация във връзка с подготовката и управлението на проектите.

Изисквания към кандидата:

Професионален опит:

  • Минимум 2 години професионалния опит, свързан с изготвяне на проекти по европейски, международни и национални програми за финансова помощ
И/ Или
  • Минимум 2 изпълнени проекта, финасирани по европейски, международни и национални програми за финансова помощ.

Образование: Висше образование, минимум завършена степен Бакалавър.

Друго:

  • Отлично владеене на българската граматика и правопис - задължително изискване;
  • Отлично боравене с MS Office (Word, Excel) – задължително изискване;
  • Отлично владеене Английски език (ниво C1 по Европейската езикова рамка)– задължително изискване;
  • Отлично познаване на европейските програми, националното и европейското законодателство, свързано с управлението на проекти, нормативните документи и административните изисквания по прилагане на оперативните програми;
  • Шофьорска книжка – катeгория В – предимство.

Други личностни качества: инициативност, желание за работа, прецизност, добри организационни качества, умения за работа в екип и приоритизиране на множество задачи при недостиг от време.

Сдружението предлага:

  • Работа на пълен работен ден
  • Постоянен трудов договор при гъвкаво работно време;
  • Отлична колегиална среда;
  • Възможност за участие в обучения и семинари в България и чужбина;
  • Възможност за пътувания в страната и чужбина;
  • Разнообразие в тематиката на разработките.

Всички кандидати трябва да изпратят своята автобиография на английски език до 31 май 2016 г. на Цветелина Нешкова, Председател на УС, на и-мейл: cneshkova@arci-ngo.org