English   14400 НПО

Кариера в НПО

Експерт „Комуникации и проекти"

Дата на публикуване:
05 май 2017 г.
Валидна до:
26 май 2017 г.
Име:
Българска мрежа на Глобалния договор на ООН
Адрес:
бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" 169
Телефони:
+ 359 2 4282 015, 359 888 637 654
Ел. поща:
secretariat@unglobalcompact.bg
Сфера на дейност:
Защита на човешки права; Околна среда; Друго

Българската мрежа на Глобалния договор на ООН търси Експерт „Комуникации и проекти".

Ако си убеден, че от нас зависи да живеем в едно по-добро общество;
Ако вярваш, че мисията на човека е да бъде полезен;
Ако си мечтател, творец, ентусиаст;
Ако си с човек с хъс и енергия;
Ако думата "устойчивост" не е нещо непознато;
...тогава търсим точно теб.
Очакваме Ви!

Отговорности

  • Поддържа и развива комуникационните канали на Мрежата (уеб страница и актуални профили в социалните мрежи, периодични бюлетини и др.);
  • Създава информационно съдържание за комуникационните канали;
  • Поддържа база данни с контакти с журналисти и медии;
  • Изготвя текущ пресклипинг на всички прояви в набелязаните области – на Секретариата и/или на членовете на Мрежата;
  • Участва в организирането и изпълнението на събитията и проектите на Мрежата;
  • Подпомага технически работата на Секретариата на Мрежата и работата по съвместни проекти;
  • Превежда писмено и устно от и на английски език;
  • Организира подготовката на заседания на управителните органи и работните групи като осигурява необходимите материали и координира участниците за времето, мястото и дневния ред;
  • Предава и получава информация по надлежните канали, приема и изпраща емейли и писма, обработва и систематизира получената информация и я докладва на съответните лица;
  • Изготвя, приема и предава документи и протоколи за обсъждане, съгласуване и подпис;
  • Поддържа архив и е-архив на организацията;
  • Осигурява снабдяването на Секретариата с канцеларски и други материали, организира подреждането и поддържането на офиса в съответствие с изискванията, включително плаща текущо всички сметки и почиства офиса;
  • Поддържа актуални всички административни и финансови документи, необходими за текущата работа;
  • Подсигурява информирания избор на доставчици на услуги или стоки за нуждите на организацията и нейните проекти, впоследствие поддържа и контролира процеса на доставки.

Изисквания

  • Висше образование в областта на хуманитарните и социални науки;
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлични комуникативни умения (писмена и устна комуникация);
  • Отлични умения за работа с MS Word, MS Powerpoint, WordPress;
  • Мотивация, креативност, инициативност, самостоятелност.

За предимство се счита:

  • Опит в сферата на и интерес към устойчивото развитие и корпоративната социална отговорност;
  • Познаване на организацията и принципи на Глобалния договор на ООН;
  • Опит в сферата на комуникациите;
  • Умения за работа с PhotoShop.

Нашето предложение:

  • Възможност да работите за мрежа от отговорни компании и да имате конкретен принос за устойчивото развитие в/на България;
  • Постоянен трудов договор;
  • Конкурентно заплащане.

Моля, изпращайте своите автобиографии и мотивационнo писмo на e-mail: coordinator@unglobalcompact.bg, в срок до 25.05.2017г. (включително).

Мотивационното писмо е задължително условие за кандидатстване. В него посочете поне едно постижение и/или текстове, с което се гордеете. Гарантираме конфиденциалност на вашите данни. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само избрани кандидати ще бъдат поканени на интервю. Повече за Българската мрежа може да прочете тук.

Желаем успех на всички кандидати.