English   14401 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Талантът на „Еврофутбол“ и ФРГИ Таня Звискова е трета на Гран При в Сърбия

Спортните таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Таня Звискова и Янина Станчева се представиха отлично на Международния турнир по спортна стрелба Гран При в Нови Сад – Сърбия. Таня спечели бронзов медал в дисциплината 60 изстрела от положение легнал с малокалибрена пушка с резултат от 620.1 т, като едва 0.3 т. я разделиха от 2-то място. На 3 х 40 изстрела със същото оръжие стана 11-а с резултат 1 153 т.

Янина Станчева също записа едно 11-о място в дисциплината 60 изстрела от легнало положение с малокалибрена пушка, като постигна резултат от 613.7 точки.

Мария Делчева завърши на трето място на „Световната купа по бадминтон“ за младежи и девойки. Международният турнир, в който се включиха 168 състезатели от 25 държави, се проведе в Пазарджик. Талантът на „Еврофутбол“ и ФРГИ победи съперничките си от Шотландия, Чехия и Кипър, но падна от рускинята Анастасия Шаповалова. „За мен този турнир беше проба за Европейското, защото почти всички участваха и успях да се сравня с останалите“ – коментира Мария.

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ, и любимец на публиката - Александър Сръндев, отново спечели в отворен турнир по триатлон. След като миналата седмица победи в „Три екстрийм – Пловдив“, този път той се пребори за първото място в състезание в гр. Правец, което се организира за втора поредна година и събира най-много участници от всички съревнования по триатлон в страната.

Дистанцията отново беше спринт - 750 м плуване в езеро, 20 км колоездене по асфалтов път и 5 км бягане. Александър извоюва победата по изключително категоричен начин. Той изпревари втория и третия с над 10 минути (участникът на второ място беше на 10:58 мин. зад него, а третият - на 11:35 мин.).

Двамата таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ в таекуондото – Митко Джорджев и Калоян Бинев, участваха в турнира от най-висок ранг Гран При в Москва. Въпреки че изгубиха първите си срещи, те се чувстват изключително подготвени и гледат напред към предстоящото Гран При в Тампере – Финландия.

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална