English   14400 НПО

Кариера в НПО

Стажант в организация за междукултурен обмен YFU България

Дата на публикуване:
19 ноември 2018 г.
Валидна до:
25 декември 2018 г.
Име:
Младеж за разбирателство - България
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. Христо Белчев 3
Телефони:
+359 894 734 129
Ел. поща:
info@yfu.bg
Сфера на дейност:
Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Образование
Тип:
Стаж

Стажант в YFU България

Неплатена позиция, с включена стипендия от 100 лв. на месец
Временна заетост от януари до март 2019 г. – гъвкаво работно време

25 часа седмично

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
* Съвместна работа със стажант от Аржентина по проекта „Coloured Glasses", която обхваща:
- установяване на контакт с директори и учители от училищата с цел организиране на работилниците
* Сътрудничество с програмните координатори на YFU относно:
- Популяризиране на програмата за междукултурен ученически обмен
- Рекрутиране на участници в програмата за обмен
- установяване на контакт с директори и учители от училищата с цел провеждане на презентации за YFU

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Опитът като доброволец и работата с млади хора е предимство
- Работа със социалните мрежи
- Комуникативност, организираност, мотивираност
- Свободно владеене на английски език; испанският език е предимство

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Приятелска атмосфера и коректни взаимоотношения
- Гъвкаво работно време
- Възможност да се запознаеш с нови позитивни хора
- Обучение за провеждане на „Coloured Glasses" работилници
- Възможност за развитие на социални и професионални умения в НПО сферата.

Ако имате въпроси относно позицията, можете да се свържете с нас на горепосочения e-mail или на телефони 02/470 65 27 и 0894 734 129.