English   14400 НПО

Кариера в НПО

Рехабилитатор/Кинезитерапевт, Варна

Дата на публикуване:
13 септември 2017 г.
Валидна до:
22 септември 2017 г.
Фондация „Радост за нашите деца", Варна търси да назначи Рехабилитатор/Кинезитерапевт
за Център за социална рехабилитация и интеграция на деца със специални образователни потребности "Радост".

Основни задължения:
1.Приема деца със специални потребности в ЦСРИ на деца със СОП и дава компетентна оценка за физическото състоянието на детето.
2.Отразява извършената дейност в съответната документация.
3.Следи за спазване на санитарно-хигиенните изисквания и за сигурността на децата.
4. Съдейства на компетентните държавни и общински органи при извършване на проверки в ЦСРИ на деца със СОП.
5.Изпълнява и други задължения във връзка с длъжността си.

Изисквания към кандидатите:
1. Подходящо образование – Специалност Рехабилитация / Кинезитерапия
2. Опит на подобна позиция минимум 1 година.
3. При липса на опит на подобна позиция възможност за придобиване на такъв със срок на изпитване.
4. Комуникативност и умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:
1. Целогодишна, постоянна работа в динамична и приятна среда.
2. Работно време на смени.
3. Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Пълната информация и кандидатстване на Jobs.bg