English   14402 НПО

Кариера в НПО

Стажант „Координиране на проекти и събития"

Дата на публикуване:
16 септември 2017 г.
Валидна до:
05 октомври 2017 г.
Име:
ТЕМПО
Пощенски код:
1309
Адрес:
ж.к. Разсадник-Коньовица, бл. 81, вх. А, ет. 2, ап. 6
Телефони:
0886838376
Ел. поща:
milena@tempo.education
Сфера на дейност:
Образование
Тип:
Стаж

Основни задължения:

Систематизира и подрежда с любов информация, учебни материали, книги и ресурси. Влага творчество в този процес.

Планира, подготвя и участва в провеждането на събития – обучения, семинари, конференции - толкова добре, че самото случване е вдъхновяваща импровизация.

Изисквания към позицията:

1.  Винаги е 10 минути напред, сетил/ла се е какво ще потрябва и го е осигурил/а.
2.  Доказано по-добър/ра е отколкото си мисли (доказателствата са по избор на кандидата)
3.   Довършва започнатото до край (ако не знае къде е краят, пита)
4. Бързо извлича съществена информация от текст, ситуации и хора и може да я представи обобщено (добър/ра е в „кратката версия")
5.  Може или е готов/а да се научи да форматира професионално електронни документи.
6. Може или е готов/а да се научи да създава безгрешни текстове на български и английски.
7.  Може или е готов/а да се научи да проследява процеси от началото до край.

Предимство: Шофира успешно с шофьорска книжка.

Какво предлагаме:

  • Ще разберете от първа ръка как да хаквате ученето и да го правите по-ефективно, забавно и вълнуващо.
  •  Развиваща среда – ще научите повече, отколкото сте си представяли, че можете.
  • Работа с вдъхновяващи хора.
  •  Имате възможност да преминете курсовете, организирани от Темпо, безплатно.

Документи за кандидатстване:

Изпратете CV, мотивационно писмо и доказателства в избраният от вас формат на milena@tempo.education.

Това не е работното Ви място, ако просто се чудите с какво да запълвате времето си, изкарвайки някой-друг лев. Ако, обаче, виждате бъдещето си в сферата на образованието, обучението и ученето, това е най-добрият старт.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.