Регистрация
авг
16

Кариера в НПО

Педагог

 Обявата е изтекла   |  Вижте тук актуалните предложения за работа, стаж и доброволчество

Дата на публикуване:
29 януари 2018
Валидна до:
01 март 2018
Име на организация:
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1510
Адрес:
ул. "Павлина Унуфриева" № 4
Телефон:
02 936 86 20, 0879 144 014
Факс :
936 86 21
Сфера на дейност:
Социални услуги

Фондация „Конкордия България" е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвимите и социално изключени групи. Във връзка с разрастване на дейността и капацитета на услугите ни се търси ПЕДАГОГ.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- преподава индивидуално и групово на деца с цел ограмотяване, постигане на учебна готовност и възпитание /включително за функционална грамотност/;
- подпомага децата в учебната самоподготовка за училище;
- информира и консултира семействата на децата относно развитието им и ги привлича в активна роля за подкрепа за този процес;
- изгражда и поддържа мотивация за учене и редовно посещение на училище у децата и родителите им;

ИЗИСКВАНИЯ:

- Образование: специалист, бакалавър и/или магистър по специалностите: Начална училищна училищна педагогика, Педагогика.
- Oтлчини комуникативни умения и умения за работа в екип;
- Справяне с работа под напрежение;
- Емпатия, тактичност и способности за индивидуален подход към клиентите;
- Толерантност към хора от различни социални прослойки, етнос, религия, ценностна ориентация и начин на живот;
- Опит в работата с деца в кризисни ситуации и/или със специфични потребности. (предимство)

УСЛОВИЯ:

- Предлагаме дългосрочен ангажимент на непълно работно време с възможност за гъвкаво работно време;
- Възможност за започване на работа веднага /предимство/
- Работи се в мултидисциплинарен екип от специалисти, включително с международни и български доброволци;
- Осигурява се въвеждащо обучение за работа с деца от уязвими общности.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография и актуална снимка през платформата jobs.bg тук - https://www.jobs.bg/job/4150797 . ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ.