English   14390 НПО

Кариера в НПО

Експерт "Връзки с обществеността"

Дата на публикуване:
15 август 2018 г.
Валидна до:
31 август 2018 г.
Име:
Сдружение „Съвет на жените бежанки в България“
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. “Искър" № 37
Телефони:
+359 878 136 321; +359 876 766 588
Ел. поща:
office@crw-bg.org
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики; Проблеми на жените, джендър въпроси

Сдружение „Съвет на жените бежанки в България" (СЖББ) търси експерт „Връзки с обществеността".

СЖББ е неправителствена организация, създадена през март 2003 г. от група признати жени бежанки, успешно интегрирали се в България. Организацията работи за подпомагането на интеграцията и адаптацията новопризнатите бежанци и търсещите закрила в българското общество.

Ние подкрепяме правото на избор на всеки човек в осигуряването на по-добро бъдеще за себе си и своето семейство независимо от пол, раса, националност, религиозна или етническа принадлежност.

Като част от екипа Вие ще осъществявате дейностите, свързани с организиране и провеждане на дарителски кампании и цялостната работа по публичност и изграждане на позитивен имижд на СЖББ.

Вашите отговорности:

  • Планиране, цялостна организация, комуникация и отчитане на дарителски кампании за набиране на материални и парични дарения за посрещане на текущите и спешните нужди на бежанците и търсещите закрила;
  • Организиране на получаването, регистрирането и отчитането на дарения от индивидуални и корпоративни дарители извън рамките на планираните кампании;
  • Поддържа база данни с актуални медийни контакти, подготвя и изпраща информация за дейностите на организацията;
  • Подготвя информационни, рекламни и презентационни материали, както и официална кореспонденция;
  • Участва в планирането, организирането и популяризирането на събития, включително такива с участие на българската и бежанската общност.

Нашите изисквания:

  • Позицията е подходяща за завършили специалности „Връзки с обществеността", „Масови комуникации", „Маркетинг",„Журналистика" или други сходни специалности;
  • Опит в изграждане на ключови за организацията партньорства;
  • Много добра комуникационна култура;
  • Отлични презентационни умения;
  • Отличен български и много добър английски език (писмено и говоримо);
  • Умения за работа със социални мрежи и платформи за набиране на средства;
  • Добра компютърна грамотност: MS Office, Google Docs.Adobe Photoshop е предимство;
  • Готовност за динамична работа в мултикултурна среда;
  • Опит в организиране на събития;
  • Опит в неправителствения сектор е предимство.

Какво предлагаме:

  • Трудов договор;
  • Възможност за работа по различни проекти;
  • Възможност за работа с хора от различни култури.

Позицията е по заместване на титуляра.

Ако желаете да се присъедините към екипа ни, изпратете CV и кратко мотивационно писмо на: office@crw-bg.org не по-късно от 31август 2018.