English   14390 НПО

Кариера в НПО

Експерт "Управление на проекти"

Дата на публикуване:
01 октомври 2018 г.
Валидна до:
01 ноември 2018 г.
Име:
Сдружение за прогресивна и отворена комуникация
Пощенски код:
1000
Адрес:
бул. Витоша № 25, ет.3, ап. 6
Телефони:
0876 772002
Ел. поща:
spoc_s@abv.bg
Сфера на дейност:
Етнически въпроси; Младежки въпроси, политики и изследвания; Проблеми на децата
Организира и координира изпълнението на Проектите, организира навременното изпълнение на дейностите, съобразно времевия график. Оказва методическа помощ и контрол по изпълнението на заложените дейности по Проекта. Представя на Ръководителя с предавателно-приемателен протокол ежемесечни доклади за резултатите от изпълнението на Проекта. Организира и провежда регулярни срещи за следене на напредъка по Проекта, както и произлезлите от тях решения, които надлежно ще се документират. Отговаря за правилното завеждане, извеждане и класиране на документите по проекта.

Подготовя отчетни доклади, като събира и обработва база данни, набира необходимата информация за дейността на екипите; изготвя справки и доклади за текущата си дейност; изготвя справки и доклади за дейността на екипа за организация и управление; изпраща съобщения и документи по електронната поща, свързани с изпълнение на дейностите по проекта.

Задачи:

• Изготвяне на отчетната документация към изпълнявани от организацията проекти;
• Наблюдение и консултация за допустимост по европейски програми;
• Генериране на проектни идеи по програмите;
• Подготвяне и писане на проекти по отворени и предстоящи за отваряне схеми;
• Постоянно наблюдение за изменения и новости по оперативните програми на ЕС.

Изисквания:
• Висше образование (икономика, финанси, управление на европейски проекти, европеистика и др. специализирано);
Отлично владеене на английски език.
Значителен опит (мин. 3 г.) в изготвянето и управлението на проекти по програмите на ЕС;
• Отлични познания на програмите на ЕС, ЕИП и/или други национални, или международни програми;
• Отлично познаване на нормативните изисквания на националното и европейско законодателство, свързано с оперативните програми;
• Познаването на ЗОП по българското законодателство;
• Гъвкавост и умение за работа в екип;
• Трудолюбие и коректност;
• Много добра компютърна грамотност;
• Възможност за пътувания в страната и чужбина.

Задължителен опит в изготвянето на междинни и финални технически отчети!
Задължителен опит по проекти с европейско и друго външно финансиране.

Моля, изпратете CV на spoc.s@abv.bg.
Телефон за въпроси: 0876 772002, Албена Дробачка