English   14402 НПО

Кариера в НПО

Социален работник

Дата на публикуване:
30 ноември 2018 г.
Валидна до:
30 декември 2018 г.
Име:
За Нашите Деца
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1303
Адрес:
кв. Сердика, ул. Гюешево, №21, ет.2
Телефони:
02/980 70 58,02/ 988 82 45
Ел. поща:
office@detebg.org
Сфера на дейност:
Социални услуги
Фондация „За Нашите Деца" е неправителствена организация, наследник на британската детска правозащитна организация „Всяко Дете".

Фондация „За Нашите Деца" вече 26 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата цел е децата да не прекарват нито ден в самотата и изолацията на социалните институции. Затова подкрепяме биологичните им семейства, осигуряваме специализирана терапия, обучаваме и съдействаме на приемни семейства, изградихме Център за настаняване от семеен тип „Детска къща" за деца без родители и развиваме още много други дейности в помощ на децата и семействата в риск.

За Центъра за обществена подкрепа "За деца и родители" в гр. Пловдив търсим отговорен и амбициозен професионалист, който да стане част от екипа на позицията Социален работник!

Роля и отговорности:
● Гарантира предоставянето на качествени социални услуги на деца и семейства, клиенти на центъра.
● Спазва законодателството, касаещо закрилата на децата, както и всяка друга нормативна база, която има отношение към благополучието на децата и семействата.
● Оценява нуждите на децата и техните семейства и дава предложение за ползване на услуги, които ще подобрят положението на детето в семейната му среда.
● Съблюдава и проследява всички заложени дейности по определените му случаи и гарантира времевото изпълнение на плановете за услуги
● Работи активно с общността и насочва родителите и децата към услугите на центъра
● Участва в организираните обучения, методични дни и супервизии

Професионални компетенции:
● Висше образование – социални дейности, социална педагогика,психология, педагогика
● Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint)
● Предимство е опита в директна работа с деца в риск и техните семейства
● Предимство е опит в работа с общности и различни целеви групи
● Предимство е опит в/или със системата за закрила на детето

Личностни качества и умения:
● Умения за ефективна устна и писмена комуникация
● Умения за подкрепа и овластяване на клиентите
● Умения за работа в екип
● Проактивност и гъвкавост
● Шофьорска книжка ще се счита за предимство

Организацията предлага :
● Възможност за професионално развитие и усъвършенстване
● Работа в отдаден и динамичен екип
● Принос към една благородна кауза
● Много добри условия на труд

Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората…
Ако искате да сте част от дейностите в подкрепа на най-малките деца в риск и техните семейства…
Ако сте учещ се човек, за когото развитието е важно…

Кандидатствайте при нас като изпратите Вашата автобиография в срок до 26 Декември на имейл: hr@detebg.org.

Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати, които ще поканим на интервю.

Ако не успеете да откриете отговори на всичките си въпроси, моля не се колебайте да се свържете с Мая Данова, генералист „Човешки ресурси" тел. 0889 508 587.

Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.