Регистрация
апр
21

Кариера в НПО

Детегледач/ка

 Обявата е изтекла   |  Вижте тук актуалните предложения за работа, стаж и доброволчество

Дата на публикуване:
24 януари 2019
Валидна до:
24 февруари 2019
Име на организация:
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1510
Адрес:
ул. "Павлина Унуфриева" № 4
Телефон:
02 936 86 20
Факс :
936 86 21
Сфера на дейност:
Социални услуги
Фондация „Конкордия България" е част от международен социален проект и вече 10 години предлага комплекс от услуги и дейности, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и техните семейства в риск. Във връзка с попълване на екипа търсим детегледач/ка за Център за настаняване от семеен тип за деца (без увреждания) в гр. Божурище.

Изисквания:
- завършено средно образование;
- мотивация за развиване и утвърждаване на услугите на центъра;
- опитът в работа с деца е предимство;
- отлични комуникативни умения;
- отговорно отношение към работата;
- справяне с работа под стрес и в кризисни ситуации;
- притежание на свидетелство за управление на МПС (предимство).

Основни задължения:

- организира и контролира хигиенно-санитарното обезпечаване на бита и рационалното хранене на децата;
- участва в изготвянето и прилагането на дневен режим с цел структуриране на свободното време на децата (самообслужване, хранене, почивка, хигиена, дейности по интереси и др.);
- контролира поведението на децата, следи за дисциплината и насърчава социалното им развитие;
- организира възпитателно-образователни дейности с децата с цел придобиване на навици, битови и социални умения;
- придружава децата потребители на услугата при посещения на институции, здравни заведения и различни мероприятия извън центъра;
- води необходимата документация и отчетност.

Условия:
Трудов договор на пълно работно време с фондация „Конкордия България".
Осигурена храна по време на дежурствата.
Осигурена професионална подкрепа (въвеждащо обучение, ежемесечна супервизия от външен експерт и възможност за обучения за развитие на професионални умения).
Работи се по график на смени.

Ако предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография и кратко мотивационно писмо в системата на jobs.bg на следния линк - https://www.jobs.bg/job/4667320

ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ.

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.