English   14400 НПО

Кариера в НПО

Социален работник

Дата на публикуване:
19 февруари 2019 г.
Валидна до:
26 февруари 2019 г.
Фондация „Глобална инициатива в психиатрията - София" е неправителствена организация, която активно работи в сферата на психичното здраве с цел повишаване качеството на живот на хора с психичноздравни трудности.

Организацията е доставчик на общо 5 социални услуги, делегирани от държавата дейности в страната. На територията на гр. София „ГИП-София“ управлява 3 социални услуги –Дневен център за пълнолетни лица с увреждания и Защитено жилище за лица с психични разстройства от 8 години, а от декември 2018-та и Център за социална рехабилитация и интеграция.

Подходът, който използваме при работата с нашите клиенти е базиран на гарантиране на правата и зачитане на достойнството им.

Фондация „Глобална инициатива в психиатрията - София" търси да назначи социални работници за две от управляваните услуги в гр. София, които са част от Комплекс за психичноздравни услуги в общността - кв. Слатина

Какво предлагаме?

Работа в динамичен екип, който спазва високи професионални стандарти.
Възможност да сте част от кауза, свързана с подкрепа за достоен живот на хората с психичноздравни трудности.
5-дневна работна седмица и 7-часов работен ден.
Трудов договор.

Основни задължения: Оказване на помощ и подкрепа, насочена към повишаване качеството на живот на хора с психична болест и формиране на социални и личностови умения за самостоятелно справяне с житейските ситуации.
Участие в заложените дейности и услуги в ДЦПЛУ и ЗЖЛПР по психосоциална рехабилитация и реинтеграция, чрез предоставяне на професионална подкрепа.

Изисквания за заемане на длъжността:

Образователна степен: висше образование в сферата на хуманитарните науки: бакалавър и/или магистър по социална работа, клинична социална работа, социални дейности
Професионален опит: за предимство ще се счита опитът при работа с хора с психичноздравни трудности
Допълнителна квалификация: Компютърна грамотност.
Свободното ползване на чужд език ще се счита за предимство.
Специфични умения:....

За повече информация и кандидатстване посетете Jobs.bg