Регистрация
юли
22

Кариера в НПО

Стажантска позиция – Бизнес администрация и анализ на данни

 Обявата е изтекла   |  Вижте тук актуалните предложения за работа, стаж и доброволчество

Дата на публикуване:
26 февруари 2019
Валидна до:
26 март 2019
Име на организация:
Пощенски код:
1784
Адрес:
бул. Цариградско шосе 111В, Collider Activity Center
Телефон:
(02) 9880688, 0893 322 377
Сфера на дейност:
Образование
Тип:
Стаж
Пълно описание:
Какво ще правиш в Заедно в час?
Като стажант ще отговаряш за събирането, обработката и анализ на информация и данни, както и подпомагане на административни дейности. С други думи ще имаш ключовата роля да помагаш на различни екипи в организацията да имат нужната информация за да взимат най-добрите и правилни решения базирани на данни.

Какво получаваш като стажант:
    Работа с различни екипи и поемане на отговорни задачи и проекти
    Обучения и достъп до ресурси и материали
    Участие във форуми и събития на високо ниво
    Гъвкавост в определянето на работните часове и работното място
    Служебен лаптоп
    Детайлна препоръка след успешно приключване на стажа

Твоята роля:
    Обобщаване и систематизиране на данни и информация
    Анализ на количествени и качествени данни
    Проучване и резюмиране на материали
    Изготвяне на анкети и въпросници
    Административни задачи

Какво очакваме от теб:
    Желание да подобряват уменията си и да учат нови неща
    Мотивираност и интерес към мисията на Заедно в час
    Отговорност, професионализъм и коректност
    Внимание към детайла и завършеност на крайните продукти

Изисквания:
    Инициативност и автономност
    Желание за развитие и подобрение
    Аналитично мислене
    Опит с MS office
    Свободно ползване на английски език
    Добра езикова култура

Условия на работа:
    Продължителност: 4-6 месеца
    Почасова заетост и възможност за съчетаване с университет.

Изпрати CV и кратка мотивация на тема „Защо Заедно в час" до Петко Иванов на p.ivanov@zaednovchas.bg, най-късно до 3 март. Ще се свържем с одобрените кандидати и ще ги поканим на интервю.