English   14400 НПО

Кариера в НПО

Експерт Организационно развитие

Дата на публикуване:
30 март 2022 г.
Валидна до:
30 април 2022 г.
Име:
За Нашите Деца
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1303
Адрес:
кв. Сердика, ул. Гюешево, №21, ет.2
Телефони:
02/980 70 58,02/ 988 82 45
Ел. поща:
office@detebg.org
Сфера на дейност:
Социални услуги
Фондация „За Нашите Деца" вече 30 години работи за това всяко дете в България да расте в сигурна и подкрепяща семейна среда. Нашата амбиция е нито едно дете да не прекара дори ден в самотата и изолацията на социалните институции. Да създадем цялостна среда за развитие и щастливо детство и за най-уязвимите деца в България.

Ние предоставяме палитра от социални услуги в подкрепа на деца в ранна възраст и семейства в риск, осигуряваме специализирани терапии, обучаваме и подкрепяме осиновителни и приемни семейства, в нашия Център за настаняване от семеен тип  „Детска къща“, осигуряваме временна грижа за деца без родители.

Приемате ли изграждането на гражданското общество в България като тема, която Ви интересува?

Искате ли със знанията и уменията си да допринесете за развитието на една от водещите неправителствени организации в България?

Желаете ли да натрупате още знания и ключови умения, учейки се от водещите практики и модели за развитие на гражданските организации?

Ако отговорът на тези въпроси е „Да“, то тогава Вие сте човекът, когото търсим да се присъедини към нашия екип като:

Експерт Организационно развитие.

Роля и отговорности:
  • Развива и използва потенциала на контактите и взаимоотношенията с дипломатическите мисии и международни партньори в сферата на организационното развитие и технологичните решения за добро управление и планиране;
  • Участва в  стратегическото и оперативното планиране на фондацията;
  • Координира действията по стратегически за развитието на организацията проекти;
  • Работи съвместно с мениджмънта за поддържането на високо ниво на прозрачност на организацията по годишен план и организационни бюлетини или други комуникационни канали;
  • Допринася за поддържане на добрия имидж на фондацията, за промотиране на дейността и постигнатите резултати пред външни публики;
  • Представлява организацията на различни форуми, събития и мрежи;
  • Прилага всички актуални методи за постигане на развитие на организацията;
  • Организира и съхранява всички документи, свързани със законната дейност на организацията.
  • Организира, координира и съпровожда активности на Изпълнителния директор, свързани със стратегически контакти на организацията - дипломатически лица, чуждестранни гости, органи на изпълнителната и законодателната власт, общински власти, пътувания в чужбина.

Професионални компетенции:

  • Висше образование в сферата на Връзки с обществеността, Международни отношения, Политология или сходни на тях специалности;
  • Умение за ефективна работа в екип със служители от всички нива на организацията;
  • Отлични аналитични умения
  • Отлично владеене на английски език, писмено и говоримо;
  • Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint, Canva).
Личностни качества и умения:

  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Умения за създаване на доверие и изграждане на мрежи от контакти;
  • Умение за спазване на стриктни крайни срокове и работа в динамична среда;
  • Организираност, лоялност и коректност;
  • Креативност и умения да генерира нови и нестандартни идеи.
Организацията предлага:
  • Работа във високо мотивиран и професионален екип;
  • Динамична и иновативна среда на работа;
  • Коректни условия на труд;
  • Обучения за личностно и професионално развитие.
Как да кандидатствам:
  • Ако Вие искате да работите за динамично развиваща се организация с утвърдена програма за грижа за хората...
  • Ако искате да подкрепите най-малките деца в риск и техните семейства...
  • Ако сте учещ се човек, за когото развитието е важно...
Кандидатствайте при нас, като изпратите Вашата автобиография. Ще разгледаме всички постъпили кандидатури и ще се свържем с избраните кандидати, които ще поканим на интервю.

Ако не успеете да откриете отговори на всичките си въпроси, моля, не се колебайте да се свържете с Радослав Хубеков, Мениджър „Подбор и развитие“ - телефон 0889 752 566.

Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.