English   14390 НПО

Кариера в НПО

Социален работник

Дата на публикуване:
06 юни 2019 г.
Валидна до:
06 юли 2019 г.
Име:
Сдружение „Съвет на жените бежанки в България“
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. “Искър" № 37
Телефони:
+359 878 136 321; +359 876 766 588
Ел. поща:
office@crw-bg.org
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики; Проблеми на жените, джендър въпроси

Сдружение „Съвет на жените бежанки в България" търси да назначи СОЦИАЛЕН РАБОТНИК.

Позицията е свързана с практическа подкрепа за търсещи, получили закрила и лица без гражданство, които пребивават законно на територията на България.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Предоставяне на социални консултации за бенефициентите на Сдружението;
  • Изготвяне на социална оценка/оценка на потребностите, план за работа по случаи, водене на индивидуални случаи, мониторинг и проследяване на случаи;
  • Работа в екип с културен медиатор;
  • Работа с хора на терен, информиране за права и задължения - социални, медицински, правни, образователни и др.;
  • Комуникация с държавни и общински институции (социални, здравни и образователни);
  • Проучване и насочване към подходящи социални услуги;
  • Осъществяване на домашни посещения;
  • Регулярно проследяване на изпълнението на плановете за работа по случаи
  • Изготвяне на месечен отчет за извършените дейности;
  • Участие в ежеседмични срещи за интервизия на случаи.

ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:

  • Висше образование, степен – специалист "бакалавър","магистър" по една от следните специалностите: социални дейности/ социална педагогика/ психология или други в социалната сфера
  • Общ професионален опит минимум 3 години в директна работа с деца и семейства, с общности и уязвими групи,  в/ или със системата за закрила на детето
  • Владеене на чужд език се счита за предимство;
  • Компютърна грамотност;
  • Опит при работа с бежанци, търсещи закрила и мигранти е предимство;
  • Опит като социален работник в ДСП и ОЗД е предимство.
  • ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Срочен трудов договор на 8-часов/на 4-часов работен ден за срок от 24 месеца;
  • карта за градски транспорт;
  • служебен телефон.

Как да КАНДИДАТСТВАТЕ:
Моля изпратете CV чрез бутона в края на обявата или на e-mail:office@crw-bg.org.
СРОК за кандидатстване: 15.06.2019.

Телефон за връзка: 0878 136 321