Регистрация
юни
21

Кариера в НПО

НПО „Операция Плюшено Мече" търси технически секретар

Дата на публикуване:
12 юни 2019
Валидна до:
17 юли 2019
Име на организация:
Пощенски код:
1609
Адрес:
ул. Опълченска 38
Телефон:
0888044009
Сфера на дейност:
Насърчаване на дарителството/доброволчеството
Образование
Проблеми на децата
Сдружение „Операция Плюшено Мече" търси технически секретар на трудов договор.

„Операция Плюшено Мече" е сдружение в обществена полза с регистриран лиценз в ДАЗД за „Мобилен център за работа с деца", което работи с деца и младежи в неравностойно положение: лишени от родителска грижа или в риск.

Вече 11 години Сдружението ръководи най-мащабната Коледна кампания за сбъдване на детски мечти на деца в неравностойно положение в България. През 2017 година стартира целогодишната Менторска програма „Скритите таланти на България", която дава шанс на деца и младежи в неравностойно положение от цялата страна да развиват умения, талант и потенциал и да получат шанс за професионална реализация. Научете повече за нас на www.plushenomeche.org

Задълженията на техническия секретар в Сдружението са да:
  • Приема и провежда телефонни разговори;
  • Обработва документация и постъпващата кореспонденция в офиса;
  • Изготвя и отговаря за придвижването на административна и друга документация;
  • Съдейства за организирането и провеждането на различни събития;
  • Организира и координира срещи;
  • Приема и изпраща пратки, работа с куриерски услуги;
  • Координира всички офис дейности;
  • Изготвя текущи отчети за дейността на Сдружението.
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено висше или средно образование;
  • Високо ниво на езикова грамотност, отлична езикова култура;
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office – WORD, EXCEL;
  • Добър писмен и говорим английски език;
  • Умения за работа в екип.
Личностни качества на кандидатите:
  • Организираност, точност и прецизност при работа с документи;
  • Внимание върху детайлите;
  • Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
  • Умения за коректно и навременно поднасяне на информация;
  • Добра култура на комуникация и поведение - отзивчивост, любезност, приветливост и търпеливост;
  • Отговорно и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
  • Конфиденциалност и лоялност.
Ние Ви предлагаме:
  • Трудов договор на пълен работен ден от 9 до 6;
  • Месечно възнаграждение 1 000 лв. (нето);
  • Комуникативно работно място в центъра на София;
  • Изключително приятна работна среда;
  • Смислена, награждаваща, динамична, интересна и вдъхновяваща работа със страхотни хора.
Необходими документи за кандидатстване:
  • CV с актуална снимка;
  • Мотивационно писмо
Предимство на кандидатите:
  • Опит на подобна позиция;
  •  Препоръка от работодател;
  • Свидетелство за управление на МПС (Кат. B)
Ако желаете да кандидатствате за тази позиция, моля изпратете ни Вашето Мотивационно писмо и CV на имейл: info@plushenomeche.org. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю на живо.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.