Регистрация
сеп
19

Помощник-учител подкрепа за деца със специални образователни потребности

 Обявата е изтекла   |  Вижте тук актуалните предложения за работа, стаж и доброволчество

Дата на публикуване:
16 август 2019
Валидна до:
16 септември 2019
Пощенски код:
1142
Адрес:
жк. Младост 4, ул. Нов Ден, бл.429, вх.3, ап.102
Телефон:
0898 912 365, 0877 058 841
Сфера на дейност:
Младежки въпроси, политики и изследвания
Образование
Пълно описание:
За нас
Общност за демократично образование поддържа Център за демократично учене, където се работи с деца от 5 до 15 г. според практиките на демократичното образование. Работата е в малък сплотен екип, който е част от по-голяма обогатяваща група от разнообразни хора, които са се събрали да създават нов вид образование. Като основни ценности в работата си разпознават най-вече доверие, откритост, отговорност, активност, искреност и отвореност към света.

Отговорности
Помощник-учител подкрепа за деца със специални образователни потребности.
Не се изисква предишен опит.
Подходяща и за студенти и току-що завършили студенти.
Чудесна възможност за развитие и обогатяване на личния капацитет, умения, опит и работа в опитен и подкрепящ екип и супервизия на хора с опит.

Изисквания и необходими умения

Ние Ви предлагаме
Начална заплата: 900 лв нето.
Работно време: 5 дни седмично 7 часа.

Изпратете ни информация за вас на magi.blagoeva@gmail.com или ни позвънете на 0877 058841.