English   14401 НПО

Кариера в НПО

Координатор проекти

Дата на публикуване:
02 септември 2019 г.
Валидна до:
30 септември 2019 г.
Име:
Българска мрежа на Глобалния договор на ООН
Адрес:
бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" 169
Телефони:
+ 359 2 4282 015, 359 888 637 654
Ел. поща:
secretariat@unglobalcompact.bg
Сфера на дейност:
Защита на човешки права; Околна среда; Друго
Българската мрежа търси своя нов колега за позиция „Координатор проекти"!

Отговорности

  • Подпомага технически работата на Секретариата на Мрежата и дейностите по съвместни проекти;
  • Превежда писмено и устно от и на английски език;
  • Организира подготовката на заседания на управителните органи и работните групи като осигурява необходимите материали и координира участниците за времето, мястото и дневния ред;
  • Предава и получава информация по надлежните канали, приема и изпраща емейли и писма, обработва и систематизира получената информация и я докладва на съответните лица;
  • Изготвя, приема и предава документи и протоколи за обсъждане, съгласуване и подпис;
  • Поддържа архив и е-архив на организацията;
  • Осигурява снабдяването на Секретариата с канцеларски и други материали, организира подреждането и поддържането на офиса в съответствие с изискванията, включително плаща текущо всички сметки и почиства офиса;
  • Поддържа актуални всички административни и финансови документи, необходими за текущата работа;
  • Подсигурява информирания избор на доставчици на услуги или стоки за нуждите на организацията и нейните проекти, впоследствие поддържа и контролира процеса на доставки;
  • Съдейства при поддържане на комуникационните канали на Мрежата (уеб страница и актуални профили в социалните мрежи,периодични бюлетини и др.);
  • Съдейства при изготвянето на информационно съдържание за комуникационните канали;
  • Участва в организирането и изпълнението на събитията и проектите на Мрежата.
в организирането и изпълнението на събитията и проектите на Мрежата.

Изисквания

  • Висше образование в областта на хуманитарните и социални науки;
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
  • Отлични комуникативни умения (писмена и устна комуникация);
  • Отлични умения за работа с MS Word, MS Powerpoint, WordPress;

За предимство се счита:

  • Опит в сферата на и интерес към устойчивото развитие и корпоративната социална отговорност;
  • Познаване на организацията и принципи на Глобалния договор на ООН;

Нашето предложение:

  • Възможност да работите за мрежа от отговорни компании и да имате конкретен принос за устойчивото развитие в/на България;
  • Тримесечен договор, с възможност за удължаване;
  • Конкурентно заплащане.

Моля, изпращайте своите автобиографии и мотивационнo писмo на e-mail: secretariat@unglobalcompact.bg, в срок до 23.09.2019 г. (включително).

Мотивационното писмо е задължително условие за кандидатстване. В него посочете поне едно постижение, с което се гордеете. Гарантираме конфиденциалност на вашите данни. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само избрани кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Желаем успех на всички кандидати.