English   14400 НПО

Ръководител на Дневен център за хора с интелектуални затруднения „Светове" (по заместване)

Дата на публикуване:
12 май 2020 г.
Валидна до:
12 юни 2020 г.
Име:
Светът на Мария
Пощенски код:
1404
Адрес:
ул. Рикардо Вакарини 8
Телефони:
+359 2 423 97 40, +359 897 892771
Ел. поща:
office@mariasworld.org
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики; Социални услуги
Работа

Описание на позицията:

Ръководителят на дневния център отговаря за цялостната организация на дейността на Центъра в изпълнение на мисията, целите и задачите на Фондация „Светът на Мария".

Ръководителят отговаря за изпълнение на ежедневните дейности, за развитието на нови дейности и програми, за управлението на персонала и финансите, за администрирането на дейността, за популяризиране на дейността, както и взаимодейства с дарители, партньори и институции.

Ръководителят организира и дейността на социалното предприятие и реализацията на проектите, които допълват и надграждат дейността на дневния център.

Дневният център е разположен в гр. София, кв. Гоце Делчев, ул. Рикардо Вакарини 8.

Обявената позиция е по заместване.

Работните условия включват:

  • Заплата на трудов договор по заместване (индикативно за период от 2 години);
  • Стандартно работно време с възможности за гъвкавост;
  • Добронамерени екипни взаимоотношения;
  • Възможности за учене и развитие;
  • Взаимодействие с програмния ръководител на Фондацията;
  • Допълнително стимулиране.
Изисквания към кандидатите:
  • Емпатия и положително отношение към хората с интелектуални затруднения;
  • Управленски качества и умения;
  • Умения да организира и планира дейността, съгласно определените дейности и очаквани резултати;
  • Добри комуникативни умения и умения за ръководене на екип;
  • Административни познания и познавания на ключовите нормативни изисквания за дейността;
  • Познания за ролята и целта на социалните услуги;
  • Умение да работи в група и индивидуално;
  • Умее да организира финансите (да изготвя, управлява и отчита бюджет);
  • Умения за изготвяне на документи, отчети и пр.
Да са със завършено висше образование – образователно квалификационна степен „бакалавър" / „магистър" от специалности с хуманитарен профил или икономика. Кандидатите, с висше образование в различни специалности трябва да докажат преминато обучение (формално и неформално), с което са придобили изискваните умения и компетенции.

Квалификация от преминати обучения или опит от работа в подкрепа на лица с интелектуални увреждания и социални услуги е предимство.

Да владеят говоримо и писмено английски език.

Документи за участие:
  1. Мотивационно писмо
  2. Автобиография
  3. Копие на документ за завършено висше образование – образователно квалификационна степен „бакалавър"/ „магистър"
  4. Документи от преминати обучения, курсове, квалификационни програми и др.
  5. Други документи, доказващи представения в автобиографията опит.

Фондацията може да поиска и други документи и справки в допълнените на изброените.

Кандидатите, които преминат първоначален подбор на ниво документи, ще бъдат поканени да се явят на интервю.

Кандидатстването за работа е през:

Обява за позицията в Джобс: https://www.jobs.bg/job/5298428

или на имейл адрес: office@mariasworld.org