English   14390 НПО

Кариера в НПО

Сътрудник "Стратегически партньорства"

Дата на публикуване:
15 октомври 2020 г.
Валидна до:
26 октомври 2020 г.
Име:
Заедно в час
Пощенски код:
1124
Адрес:
бул. Цариградско шосе 23
Телефони:
(02) 9880688, 0893 322 377
Ел. поща:
info@zaednovchas.bg
Сфера на дейност:
Образование

Имате добри предприемачески и организационни умения, справяте се отлично с решаването на проблеми и постигате целите си? Ако искате да работите в мотивиран и сплотен екип и да допринасяте за българското образование, докато непрекъснато развивате своите професионални умения, търсим точно вас за отворената позиция сътрудник "Стратегически партньорства" в екипа на "Заедно в час".

Повече за позицията и нейните отговорности:

Позицията е ключова за постигне мисията на "Заедно в час" и е свързана с подкрепа и активна работа с държавните и общински училища в България. Като част от екип "Стратегически партньорства" сътрудникът ще отговаря за:
  • Изграждането и развитието на контакти и дългосрочни взаимоотношения с директори на училища;
  • Привличането на нови училища партньори и задълбочаване интереса към програмите на "Заедно в час" от страна на директори и училищни екипи;
  • Организиране на процесите за подбор за училища в програмите на "Заедно в час" .

Тази позиция е важна за устойчивото развитие на "Заедно в час" и мисията на организацията за осигуряване равен достъп до качествено образование за всяко дете.

Какъв човек търсим

Успешният кандидат трябва да вярва силно в споделената ни визия, че всяко дете в България трябва да има достъп до качествено образование и възможност да реализира пълния си потенциал. Търсим професионалист с добри комуникационни и личностни умения, които му позволяват да оказва влияние върху околните и да ги подтиква към действие. Идеалният човек за позицията притежава много добри предприемачески и организационни умения и може да докаже, че е постигал добри резултати в професионалния си опит досега.

Търсим човек, който:

  • притежава проактивна и конструктивна нагласа;
  • е способен да разрешава проблеми и да постига резултати, намира нови и креативни решения;
  • умее да комуникира и убеждава ефективно и е добър презентатор;
  • е организиран и умее да управлява времето си;
  • има минимум 2 години професионален опит в корпоративния или неправителствен сектор;
  • има отлична езикова култура на български език;
  • владее отлично английски език;
  • има отлична компютърна грамотност (MS Office, Google Drive);
  • притежава задължително шофьорска книжка, категория B.

Предишен опит в сферата на събитийния мениджмънт и/или продажби и маркетинг се счита за предимство.

Позицията е подходяща кандидати с опит и образование в сферата на бизнес/икономика, комуникация, връзки с обществеността и пр.

Какво предлагаме

  • Онлайн процес на подбор;
  • Конкурентно възнаграждение за сектора;
  • Заетост на пълно работно време;
  • Индивидуален план за професионално развитие и допълнителни обучения;
  • Възможност за дистанционна работа извън офиса;
  • Възможност за принос към мисията на "Заедно в час" и работа в екип от високо мотивирани професионалисти в сферата на образованието;
  • Офис на комуникативна локация в София.

Пълна информация за основните приоритети, отговорности и изисквания към кандидатите прочетете ТУК.

Как да кандидатствате за тази позиция?

Изпратете своето CV и мотивационно писмо на български или английски език до 26 октомври 2020 г. до Нели Колева, ръководител "Стратегически партньорства" на имейл: schools@zaednovchas.bg

Важно!

Моля, в мотивационното си писмо да отговорите на следните въпроси:

- Защо искате да работите в "Заедно в час"? Как Ви мотивират мисията и целите на организацията?

- Как досегашният Ви опит Ви прави подходящ за позицията на специалист "Стратегически партньорства"?

- Как работата в "Заедно в час" отговаря на личните Ви цели за професионално развитие и какво очаквате да научите от включването си в екипа?

Имайте предвид, че преглеждаме кандидатури според тяхното постъпване, затова е препоръчително да кандидатствате възможно най-скоро.

Запознайте се още с ценностите и работната атмосфера на "Заедно в час" тук.