English   14401 НПО

Кариера в НПО

Координатор проекти и обучител

Дата на публикуване:
19 октомври 2020 г.
Валидна до:
06 ноември 2020 г.
Работа

Платена позиция

Постоянна работа

Работа на трудов договор

На пълен работен ден - 8 часа

КРАТКО ПРЕДСТАВЯНЕ НА АСОЦИАЦИЯ РОДИТЕЛИ:

СНЦ Асоциация РОДИТЕЛИ е неправителствена организация, учредена на 19 юни 2001 г.

Мисията на Асоциацията е да насърчи родителите да бъдат най-добрите родители, които могат да бъдат, и да подкрепим децата да се превърнат в най-добрите възрастни, които могат да станат. Това се осъществява чрез редица успешни проекти в сферата на образованието, промотирането на здравословни навици за живот, активното гражданско образование и личната инициативност в подкрепа на общественозначими каузи. Проектите са с фокус към различни възрастови групи, но преките ползи от осъществяването им и получените резултати са насочени към децата от всички възрасти и младежите и техните родители.

Основен акцент от нашата работа е подобряване на взаимодействието семейство-училище, като работим в тази сфера чрез застъпнически дейности, обучения за педагогически специалисти, тематични срещи с родители, разработване на материали, организиране на събития и др. Именно това е сферата, която бихме искали да развиваме и занапред с включването на новия член на екипа, който търсим с тази обява.

За повече информация: ТУК и ТУК

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Управлява цялостния процес на планиране, изпълнение, мониторинг и отчитане на проекти на Асоциацията;
  • Участва в изготвянето на нови проектни предложения;
  • Поддържа и развива взаимоотношенията с институции и донорски организации;
  • Организира и провежда обучения по приоритетните области на работа на Асоциацията;
  • Участия в медии по теми свързани с каузите на Асоциация Родители и по конкретни проекти;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

  • Висше образование; Образование в областта на психологическите и педагогическите специалности е предимство;
  • Опит в разработването на проектни предложения, анализи, проучвания;
  • Опит във водене на интерактивни обучения;
  • Възможност за пътуване в страната и чужбина във връзка с изпълнението на проектите;
  • Отличен писмен и говорим английски език;
  • Високо ниво на компютърни умения;
  • Отлични комуникативни умения – устни и писмени;
  • Проактивност и ориентация към постигане на резултати;
  • Самостоятелност и организираност;
  • Вътрешна мотивация за работа за кауза.

НИЕ  ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Работа в креативен и отдаден на каузата екип;
  • Разнообразна и вдъхновяваща работа;
  • Гъвкаво работно време;
  • Обучения и възможности за развитие.

КАНДИДАТСТВАНЕ:

Очакваме с интерес Вашите автобиография и мотивационно писмо на office@roditeli.org
с тема: Координатор Проекти.