Регистрация
авг
03

Кариера в НПО

Ръководител на Център за обществена подкрепа София

Дата на публикуване:
14 юли 2021
Валидна до:
14 август 2021
Име на организация:
Пощенски код:
1618
Адрес:
ул. „Паскал Тодоров“ № 8 А
Телефон:
02 818 49 40; 02 955 7000
Факс :
02 818 49 30
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики
Образование
Социални услуги
Пълно описание:

Нашата мисия:

Ние създаваме семейства за нуждаещи се деца и им помагаме да формират своето бъдеще

ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ

РЪКОВОДИТЕЛ НА ЦЕНТЪР ЗА ОБЩЕСТВЕНА ПОДКРЕПА

КЪМ ПРОГРАМА SOS ДЕТСКИ СЕЛИЩА СОФИЯ - ПЕРНИК

Чрез Вас една добра идея би могла да намери много приятели

Сдружение SOS Детски селища България (www.sosbg.org) е част от голямото международно семейство SOS Children's Villages International, което се грижи за над 2 500 000 деца в 136 страни по света. В България Сдружението започва дейността си през 1990 г. В продължение тридесет години SOS Детски селища България осигурява семейство и здравословна среда за развитието и израстването на деца, лишени от родителска грижа или в риск да загубят закрилата на своите родители. Сдружението предлага семеен тип грижа и подкрепа на семейството и активно се застъпва за правата на децата и младежите.

Основни изисквания към кандидатите:

  • Висше образование(магистър или бакалавър) социални дейности социална педагогика, психология
  • Трудов стаж в социалната сфера минимум 5 години
  • Опит в консултиране на деца и семейства
  • Добро познаване на социалното законодателство в сферата на услугите за деца и семейства
  • Организационни и управленски умения
  • Умения за ръководене на екип
  • Опит в работа по проекти с публично финансиране
  • Умения за планиране и бюджетиране.

Необходими знания, умения и компетенции

  • Умения за организиране и координиране на процеси
  • Умения за работа с маргинализирани групи; работа в мултикултурна среда
  • Социални компетенции
  • Компютърна грамотност.

Отговорности и задължения

  • Управление и развитие на социалната услуга ЦОП София към Сдружение SOS Детски селища България
  • Гарантира качество на предоставяните услуги и оптимално използване на ресурсите
  • Ръководи, мотивира и подкрепя професионално екипа от сътрудници в работата му с деца и семейства от целевата група.

Работно място и условия на работа:

  • SOS Център за обществена подкрепа, гр. София
  • Нормиран работен ден

Предлагаме:

  • Интересна, динамична, творческа работа в полза на благотворителна кауза
  • Работа в екип и възможност за професионално развитие
  • Обучения нанационално и международно ниво
  • Социални придобивки

Необходими документи за кандидатстване:

  • СV и мотивационно писмо
  • Препоръки от предишни работодатели

Очакваме Вашите документи на е-mail адрес: svetla.mogilanska@sosbg.org

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Краен срок за подаване на документи: 14.08.2021 г.

Позициите са отворени за служители на Сдружението и за кандидати извън организацията.

Моля при кандидатстване за работа да представяте само следните лични данни: имена, е-мейл адрес и телефон. Тези данни са необходими за осъществяване на контакт с Вас, както и евентуално във връзка с подготовка на проект на трудов договор, предлагане на оферта и други подобни преддоговорни отношения. Уведомяваме Ви, че всеки носител на непотребни лични данни ще се третира по начин, че те да не могат да се обработват непозволено.