English   14402 НПО

Кариера в НПО

Мениджър проекти

Дата на публикуване:
12 октомври 2021 г.
Валидна до:
30 ноември 2021 г.
Име:
Български фонд за жените
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. "Солунска" 26
Телефони:
+359 2 426 92 02
Ел. поща:
office@bgfundforwomen.org

Български фонд за жените (БФЖ) е единствената фондация в България, която подкрепя и адресира нуждите на активистите, колективите и гражданските организации в страната, работещи за правата на жените и за постигане на равнопоставеност на половете. Подпомагаме нашата общност финансово и чрез изграждане на капацитет, градим мостове между различни движения за човешки права и създаваме пространства за дебат и обединение, за да преодолеем заедно структурните неравенства. Нашата визия е за свят на справедливостта и равнопоставеността, в който гласовете на момичетата и жените са чути, а изборите им са уважавани. Нашата мисия е да развиваме женското движение в България и да популяризираме филантропията за правата на жените като инструмент за постигане на социална промяна. Нашите ценности са солидарността, многообразието, грижата за себе си и другите, отчетността, смелостта, отзивчивостта, прославянето и отбелязването на победите на жените и техните права.

За своя офис в София, БФЖ търси човек на пълно работно време за позицията „Мениджър проекти”.

Основни отговорности и задължения:
  • Управление на проекти и програми - от разработване на идея, през разписване на проект и кандидатстване, до изпълнение и отчитане;
  • Изграждане и поддържане на партньорства с организации, местни и централни власти, донори, активисти и други заинтересовани страни, необходими за изпълнение на проектите;
  • Координация на дейностите по проектите и анализиране на ефектите от изпълнението им;
  • Извършване на текущ мониторинг и оценка на проектните дейности;
  • Промотиране и популяризиране на дейностите и резултатите по проектите;
  • Изработка на бюджети по проекти и финансови и наративни отчети;
  • Текущо проучване на възможности за финансиране и програми за кандидатстване.
Изисквания към кандидатите:
  • Интерес в сферата на човешките права, фокус върху правата на жените;
  • Утвърден професионален опит на релевантна позиция – минимум 3 години;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Готовност за пътуване в страната и чужбина;
  • Проактивност и умения за изграждане и поддържане на партньорства;
  • Отлични организационни умения, отговорно отношение към работата и ефективно управление на времето;
  • Умения за работа в екип, но и самоинициативност и самостоятелна работа;
  • Отлично владеене на писмен и говорим английски език;
  • Умение за работа с компютър (Microsoft – Word, Excel, PowerPoint);
  • Стратегическо мислене, лидерски качества, умения за работа в динамична среда и спазване на срокове.
За предимство ще се считат:
  • Предишен опит в неправителствения сектор;
  • Магистърска степен в една от сферите: човешки права, джендър и феминистки въпроси, журналистика, публична администрация, социални науки
  • Умения за работа с програми за създаване и обработка на изображения (Photoshop, InDesign, Illustrator или др. под.)
  • Шофьорска книжка: категория “Б“.

Ние предлагаме:
  • Позиция на пълен работен ден на трудов договор;
  • Високи стандарти на работа и отлична работна среда;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Офис в центъра и сплотен екип;
  • Възможности за развитие и за усъвършенстване на знанията и уменията;
  • Динамична и интересна работа.

Ако припознаваш нашата мисия като своя, следиш нашата дейност и имаш интерес към позицията, изпрати CV и мотивационно писмо на office@bgfundforwomen.org със заглавие на мейла: Позиция “Мениджър проекти”.

Срок за кандидатстване: 30 ноември 2021 г.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. БФЖ е администратор на лични данни и обработва такива в съответствие със законодателството за защита на личните данни и с Регламент (ЕС) 2016/679.

Всички кандидати ще получат потвърждение за получаване на документите. Само избраните по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим за проявения интерес!