English   14390 НПО

Кариера в НПО

Логопед в Дневен център за деца с увреждания „Милосърдие"

Дата на публикуване:
16 ноември 2021 г.
Валидна до:
16 декември 2021 г.
Име:
Каритас Русе
Област:
Русе
Град/Село:
Русе
Пощенски код:
7002
Адрес:
ул "Байкал" 10
Телефони:
, +359 88 207 1603
Ел. поща:
office@caritas-ruse.bg
Дневен център за деца с увреждания „Милосърдие“ търси да назначи специалист на позицията логопед.

Описание и изисквания:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1.   Извършва професионалните си задължения в специализиран кабинет за индивидуална логопедична работа;
2.   Извършва логопедична работа с потребителите, включваща: диагностика, терапия и консултиране;
3.   Работи в групи за полудневна и дневна грижа с деца, които посещават масово училище, за поддържане на добро ниво на грамотност и постигане на максимални резултати в училище и с деца в предучилищна възраст.

Предлагаме постоянна работа на непълен/пълен работен ден.

Кандидатстване:
При проявен интерес към позицията, моля да се свържете с управителя на Дневния център - Теодора Герганова на телефон 0887 32 76 72, за насрочване на интервю.