English   14390 НПО

Кариера в НПО

Технически асистент на ФИЦЕ Интернационал

Дата на публикуване:
20 ноември 2021 г.
Валидна до:
01 декември 2021 г.
Сдружение за педагогическа и социална помощ за деца ФИЦЕ-България
Пощенски код:
1000
Адрес:
София, 1000, ул."6-ти септември" 33, ет. 6
Телефони:
0888903470
Ел. поща:
office@fice-bulgaria.org
Неправителствена организация търси Технически асистент с перфектен писмен и говорим английски език за вълнуваща и динамична работа в подкрепа на международната организация ФИЦЕ Интернационал (Международна федерация на възпитателните общности).

От Техническия асистент се очаква да организира международни онлайн срещи, да администрира интернет страницата на федерацията и страниците в социалните мрежи, да изготвя протоколи от срещи и доклади. Важно е да притежава отлична компютърна грамотност и възможност за работа със социалните мрежи.

Основни отговорности на техническия асистент:
  • Ежедневна комуникация по имейл с членовете на международната мрежа;
  • Организиране и техническо обезпечаване на международни онлайн срещи;
  • Администриране на уеб-сайта на ФИЦЕ Интернационал;
  • Администриране на страниците на организацията в социалните мрежи (Facebook, Twitter, LinkedIn и Instagram);
  • Изготвяне на годишни доклади и бюлетини за дейността на организацията и нейните членове;
  • Изготвяне на протоколи от срещи.
Изисквания към кандидатите:
  • Безупречен писмен и говорим английски език за официална комуникация;
  • Комуникационни умения, такт и дипломатичност;
  • Желание и нагласа за придобиване на нови знания и умения;
  • Възможност за работа с Microsoft Office; Gmail, Google forms, Google Drive; Zoom (или подобен софтуер за провеждане на онлайн срещи).
  • Умение за графично оформление на текстове е предимство;
  • Предишен опит в неправителствена организация или в работа по проекти е предимство.
Предимства на работата във ФИЦЕ Интернационал:
  • Възможност за работа от вкъщи или в уютен офис в центъра на София.
  • Важна роля в активна и утвърдена международна неправителствена организация в областта на правата на децата и грижата за деца в риск.
  • Възможност за общуване със световно известни експерти в областта на правата на децата и грижата за деца в риск.
За да кандидатствате, моля изпратете следните документи на office@fice-bulgaria.org, не по-късно от 1 декември:
  • CV със снимка и данни за контакт;
  • мотивационно писмо в свободен текст(на английски език).

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД. ФИЦЕ-България гарантира пълна конфиденциалност при разглеждане на кандидатурите. Предоставените от Вас данни се събират и обработват единствено за целите на настоящия конкурс и ще бъдат съхранявани до пълното приключване на конкурсната процедура. За въпроси относно обработката на лични данни във ФИЦЕ-България, можете да се свържете с: office@fice-bulgaria.org