English   14238 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Кариера в НПО

Експерт проекти и партньорства

Дата на публикуване:
26 юли 2022 г.
Валидна до:
12 август 2022 г.
Име:
Фондация "Каузи"
Пощенски код:
1324
Адрес:
гр. София, ж. к. Люлин 8, ул. 3004 № 8
Телефони:
02 927 73 28, 087 624 7334
Ел. поща:
fondacia_kauzi@abv.bg

Фондация „Каузи" работи в областта на предприемачеството, социалното предприемачество, развитие на умения на 21 век у младите хора, устойчиво развитие в рамките на проекти с местни и международни партньори.

Във връзка с това търсим да присъедини към екипа си енергичен, отговорен  и организиран човек на позиция „Експерт проекти и партньорства“.

Задължения и отговорности:

  • Координация и контрол в подготовката и практическото осъществяване на делегираните проекти (с българско и международно финансиране) с проследяване за навременното им и коректно реализиране;
  • Контрол и отговорност към бюджета на проектите;
  • Комуникация с партньори, участници и технически изпълнители по различните проекти;
  • Координиране на етапи от комуникационната и ПР кампания;
  • Работа с учебни заведения, младежи и доброволци;
  • Съставяне, придвижване и архивиране на документация и отчети;
  • Генериране на проектни идеи по програмите;
  • Подготвяне и писане на проекти.

Заетост: пълен работен ден, 5 дни в седмицата, възможност за работа от вкъщи

Място: София

Идеалният за нас кандидат:

  • умее добре да приоритизира и разпределя задачите и времето си;
  • е самостоятелен и комуникативен;
  • е креативен и търси да оптимизира работния процес;
  • работи добре в екип;
  • има интерес към предприемачеството и младежките политики и възможности за професионално и личностно развитие на младите хора в България;
  • иска да се развива в неправителствения сектор;
  • има конкурентни дигитални умения и владее английски език на ниво В2+;
  • има възможност за пътувания в страната и чужбина.
  • притежава опит в изготвянето на междинни и финални технически отчети.

Предлагаме:

  • Трудов договор;
  • Важна роля в една от най-активните организации в областта на младежкото предприемачество;
  • Възможност за трупане на опит и знания в динамична среда;
  • Възможност за личен принос към нови и установени инициативи за положителна промяна в живота на българските младежи;
  • Интересна и предизвикателна работа.

Процес на кандидатстване

Ако сте човек, който споделя нашите ценности. Ако работата с кауза е важна за вас. Изпратете в срок от днес до 12 август 2022 г. на имейл fondacia.kauzi@gmail.com следните задължителни документи:

  • Автобиография (на български или английски език)
  • Мотивационно писмо в свободен текст
  • при наличие препоръки от работодател

Ще се радваме да разгледаме всички изпратени кандидатури. Ще се свържем само с одобрените кандидати, които ще бъдат информирани по имейл и поканени на интервю.

Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.