English   14402 НПО

Стажант аниматор/организатор на събития в младежко пространство

Дата на публикуване:
17 август 2022 г.
Валидна до:
21 август 2022 г.
Име:
ЗА ТЕБ
Област:
Варна
Град/Село:
Варна
Пощенски код:
9000
Адрес:
ул. Македония 157
Телефони:
052 600 765
Ел. поща:
office@foryoubg.org
Тип:
Стаж

Търсят се 2-ма мотивирани кандидати, които да подкрепят дейностите на младежко пространство Хале 3 в проект по програма Европейски корпус за солидарност във Варна, България.

Хале 3 представлява пространство обединяващо три различни зали в общата идея за свобода, независимост и творчество. На площ от 700 м2 е разположено постоянно променящо се стрийт-рампа-пул трасе за екстремни спортове. Втората зала е за аудио-визуални пърформанси, концерти, кино и представления, а третата зала е отделена за творчество, разпускане или споделено работно място и библиотека. Пространството разполага и тераса и работилница оборудвана с разнообразни инструменти и материали.

Място на проекта: младежко пространство ХАЛЕ 3
Времетраене на проекта: 6 месеца
Начало на стажа: Септември 2022
Краен срок за кандидатстване: 21.08.2022

Основни задачи:
  • Поддръжка и развиване на младежко пространство
  • Подкрепа при организиране на събития
  • Подкрепа в процеса на проектиране на пространството и оборудването
  • Подкрепа при изготвяне на рекламни и маркетинг кампании в социалните мрежи
  • Посрещане и консултиране на посетители и гости на пространството
  • Поддържане на социалните канали на пространството
  • Администриране резервации и клубно членство
Пространството разполага с рецепция, кафе-зона, и арт магазин. Стажът ще включва и обслужване на тези зони.

Стажът предлага възможности за развитие и в следните направления според интересите на кандидатите:
  • Фото и видео заснемане
  • Озвучаване, осветление и поддръжка на музикална сцена
  • Творчески и дърводелски работилници
  • Работа с деца
  • Дизайн и създаване на съдържание
  • Подкрепа на алтернативни спортове- скейт, кънки и др.
  • Организиране на концерти, арт събития и други културни събития
  • Реализиране на собствени арт проекти
  • Внедряване на иновативни дигитални услуги и проекти

Необходими умения:
Няма изисквания за специализирано образование или опит. Екипът ще избере участник със силен интерес и мотивация да придобие и подобри уменията си.

Профил на кандидата:
  • Позитивно отношение
  • Гъвкавост
  • Инициативност
  • Способност да работи както в екип, така и самостоятелно
  • Добро владеене на английски език
  • Желания за работа с хора от различни среди - деца, студенти, млади хора, професионалисти, деца, предприемачи, младежки работници, административни лица и др.
Работно време:
35 часа седмично по график

В резултат на работата, кандидатът ще подобри следните умения и знания:
  • Комуникационни умения и презентационни умения на български и английски език
  • Умения за работа в екип
  • Опит в младежката арт сфера
  • Социални умения - способност за взаимодействие с различни хора
  • Дигитални умения - работа с блогове и социални медии, създаване на писмено и визуално съдържание; работа с фото и видео техника; сценична техника- осветление, озвучаване, музикални инструменти;
  • Административни умения
  • Умения за организиране на събития;
За кандидата са осигурени:
  • Джобни пари
  • Пари за храна и транспорт в града
  • Международен сертификат за участие в европейска програма
  • Възможност за настаняване за кандидати, които не са от гр. Варна
Предимствата на участие в проекти по програма Европейски корпус за солидарност са възможност за младите хора да придобият разнообразни умения, професионално и лично развитие и опит, специфични за проекта умения и компетенции, живот и работа с различни хора.

Условията, правата и задълженията, свързани с тази позиция са регламентирани чрез граждански договор между одобреният кандидат и ЮЛНЦ Сдружение ЗА ТЕБ, Варна.

За да кандидатствате, моля изпратете Вашето CV и мотивационно писмо до 21.08.2022 на имейл office@foryoubg.org. Кандидатури без приложено мотивационно писмо няма да бъдат разглеждани.