English   14241 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

„Операция: Плюшено Мече“ търси технически секретар по заместване

Дата на публикуване:
01 септември 2022 г.
Валидна до:
05 октомври 2022 г.
Име:
Операция: Плюшено Мече
Пощенски код:
1000
Адрес:
пл. Славейков 1, вх. В, ет.4
Телефони:
, 0888044009
Ел. поща:
info@plushenomeche.org

Сдружение „Операция: Плюшено Мече“ търси заместник на техническия ни секретар поради отпуск по майчинство.

„Операция: Плюшено Мече“ е сдружение в обществена полза, което работи с деца и младежи в неравностойно положение.

Вече 15 години Сдружението ръководи най-мащабната Коледна кампания за сбъдване на детски мечти на деца в неравностойно положение в България.
От 5 години работим целогодишно с талантливи младежи, лишени от родителска грижа или в риск, като им помагаме да влязат в университет или да се квалифицират и да започнат работа, чрез менторска програма "Скритите таланти на България".

Задълженията на техническия секретар са да:
  • Отговаря за ежедневната кореспонденция;
  • Координира проекти;
  • Подготвя, съставя, оформя и разпраща документи, писма, молби, договори и др. официална документация;
  • Съдейства за организирането и провеждането на различни събития;
  • Организира и координира срещи;
  • Приема и изпраща пратки, работа с куриерски услуги;
  • Координира всички офис дейности;
  • Помага при изготвяне на текущи отчети за дейността на Сдружението и проучвания.
Изисквания към кандидатите:
  • Завършено висше или средно образование;
  • Високо ниво на езикова грамотност, отлична езикова култура;
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office – WORD, EXCEL;
  • Добър писмен и говорим английски език;
  • Умения за работа в екип;
Личностни качества на кандидатите:
  • Организираност, точност и прецизност при работа с документи;
  • Внимание към детайлите;
  • Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
  • Умения за коректно и навременно поднасяне на информация;
  • Добра култура на комуникация и поведение - отзивчивост, любезност, приветливост и търпеливост;
  • Отговорно и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
  • Конфиденциалност и лоялност;
Ние Ви предлагаме:
  • Трудов договор на пълен работен ден;
  • Добро месечно възнаграждение;
  • Комуникативно работно място в центъра на София;
  • Изключително приятна работна среда;
  • Смислена, награждаваща, динамична, интересна и вдъхновяваща работа със страхотни хора.
Необходими документи за кандидатстване изпратете на info@plushenomeche.org:
  • CV с актуална снимка;
  • Мотивационно писмо.
Предимство на кандидатите:
  • Опит на подобна позиция;
  • Препоръка от работодател;
  • Свидетелство за управление на МПС (Кат. B).
Можете да кандидатствате като ни изпратите CV и мотивационно писмо на info@plushenomeche.org. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю на живо.

Повече за нас: www.plushenomeche.org

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.