English   14402 НПО

Кариера в НПО

Офис мениджър

Дата на публикуване:
11 ноември 2022 г.
Валидна до:
14 декември 2022 г.
Име:
Български фонд за жените
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. "Солунска" 26
Телефони:
+359 2 426 92 02
Ел. поща:
office@bgfundforwomen.org

БФЖ е единственият феминистки фонд в България, който подкрепя активистите, колективите и гражданските организации в страната, работещи за правата на жените и момичетата и за постигане на равнопоставеност на половете във всички сфери на живота. Подпомагаме нашата общност финансово и чрез изграждане на капацитет, градим мостове между различни движения за правата на човека и създаваме пространства за дебат и обединение, за да преодолеем заедно структурните неравенства. Мечтаем за свят на справедливост и равнопоставеност, в който гласовете на момичетата и жените са чути, а изборите им са уважавани.

Нашата мисия е да развиваме женското движение в България и да популяризираме филантропията за правата на жените като инструмент за постигане на социална промяна. Ценностите, в които вярваме и които практикуваме, са солидарността, многообразието, грижата за себе си и другите, отчетността, смелостта, отзивчивостта и честването на всеки успех.

Тъй като БФЖ се разраства, търсим си нов/а колег/жка за позицията „Офис мениджър”.

Основни отговорности и задължения:

  • приемане и пренасочване на входящи телефонни обаждания и запитвания по електронна поща;
  • кореспонденция с партньори на БФЖ и външни лица;
  • водене на официална кореспонденция с институции;
  • водене на редовна кореспонденция с различни доставчици и подизпълнители на БФЖ;
  • подпомагане на изпълнението и отчитането на проекти;
  • подпомагане на процеса по организацията на събития;
  • подпомагане на дейностите на членовете на екипа на БФЖ;
  • участие в събития и обучения на БФЖ;
  • изготвяне на справки, доклади, отчети, информационни бюлетини;
  • въвеждане и поддръжка на дигитален и физически архив на документи и база данни;
  • превод на материали от и на английски език;
  • организация и обезпечаване на заявките за офис материали и консумативи;
  • проследяване на техническото състояние на използваната офис техника;
  • цялостна поддръжка и грижа за офиса на БФЖ;
  • възможни са пътувания из страната.

Изисквания към кандидатите:

  • интерес в сферата на правата на човека, фокус върху правата на жените;
  • отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
  • високо ниво на езикова грамотност – ясен изказ и отличен правопис на български език;
  • отлично ниво на владеене на писмен и говорим английски език;
  • желание за развитие, самоинициативност, критично мислене, организираност, отговорност;
  • умения за работа в екип;
  • умения за добро менажиране на собственото време и работа в динамична среда;
  • добри комуникативни и презентационни умения;
  • висше образование;
  • отлична компютърна грамотност Office 365 (Word, Excel, Outlook и др.).

За предимство ще се считат:

  • предишен опит в неправителствения сектор;
  • образователна степен в една от сферите: права на човека, джендър и феминистки въпроси, социални науки, журналистика;
  • умения за работа с бази данни и CRM системи (Salesforce);
  • предишен опит с WordPress, Mailchimp, софтуер за създаване и обработка на изображения (Canva, Photoshop, InDesign, Illustrator или др. под.);
  • шофьорска книжка: категория “Б“.

Ние предлагаме:
  • позиция на пълен работен ден на трудов договор;
  • различни социални придобивки;
  • сплотен екип, високи стандарти на работа и отлична работна среда;
  • стимулиращо възнаграждение над средното за сектора;
  • офис в идеалния център на София;
  • възможности за развитие и за усъвършенстване на различни знания и умения;
  • динамична и интересна работа;
  • работа за важна кауза.

Ако припознаваш нашата мисия като своя, следиш нашата дейност и имаш интерес към позицията, изпрати CV и мотивационно писмо на office@bgfundforwomen.org със заглавие на мейла: Позиция „Офис мениджър”.

Срок за кандидатстване: До 23:59 ч. на 14 декември 2022 г.

В процеса на кандидатстване всички кандидати ще бъдат третирани еднакво. Насърчаваме да кандидатстват хора в неравностойно положение и различен произход или принадлежащи към уязвими и маргинализирани групи. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. БФЖ е администратор на лични данни и обработва такива в съответствие със законодателството за защита на личните данни и с Регламент (ЕС) 2016/679. С политиката ни за обработка на лични данни можеш да се запознаеш ТУК.

Всички кандидати ще получат потвърждение за получаване на документите. Само избраните по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим за проявения интерес и Ви желаем успех!