English   14401 НПО

Кариера в НПО

Стажант реклама и комуникация в НПО

Дата на публикуване:
03 януари 2023 г.
Валидна до:
31 януари 2023 г.
Име:
ЗА ТЕБ
Област:
Варна
Град/Село:
Варна
Пощенски код:
9000
Адрес:
ул. Македония 157
Телефони:
052 600 765
Ел. поща:
office@foryoubg.org
Тип:
Стаж
Търси се: 1 кандидат, който да подкрепи дейностите на неправителствена младежка организация в проект по програма Европейски Солидарен Корпус във Варна, България.

Място на проекта: Сдружение ЗА ТЕБ
Времетраене на проекта: 11 месеца
Начало: януари 2023
Краен срок за кандидатстване: 15/01/2023г
Начин на кандидатстване: изпратете Вашето CV и мотивационно писмо. Кандидатури без мотивационно писмо няма да бъдат разглеждани.

Подходящият кандидат притежава следните качества и умения:

  • Позитивно отношение
  • Гъвкавост и креативност
  • Инициативност
  • Способност да работи както в екип, така и самостоятелно;
  • Желание за развитие и придобиване на опит в сферата на комуникациите и маркетинга;
  • Отлична грамотност на български език- писмено и устно;
  • Добро владеене на английски език, владеенето на други езици е предимство
  • Желание за работа с хора от различни среди - студенти, млади хора, професионалисти, предприемачи, младежки работници, административни лица и др.
Няма изисквания за специализирано образование или опит в комуникациите, администрацията, социалните медии, или блоговете. Екипът ще избере участник със силен интерес и мотивация да придобие и подобри такива умения.

Задачи на стажанта:
  • Създаване на текстове за блог, сайт, социални мрежи;
  • Изготвяне на презентации и рекламни материали;
  • Поддържане на блог;
  • Поддържане на профилите на организацията в социалните мрежи;
  • Подкрепа при изготвяне на рекламни и маркетинг кампании;
  • Контакт с партньорски организации;
  • Организиране на събития;
  • Видео и фото заснемане на събития;
  • Промотиране на възможностите "Еразъм +" и "Европейски корпус за солидарност" за младежки мобилности в училища, или университети;
  • Подпомагане на екипа в ежедневни дейности: офис задачи, подготовка на документи и превод на документи от/на английски.
Работно време:

  • 35 часа / седмично
  • Понякога има дейности в събота и неделя (когато сътрудникът е зает през уикенда, се компенсира със свободно време през следващата седмица).
  • Почивка по време на българските национални празници.
За кандидата са осигурени:

  • Пълна месечна издръжка по проект на програма ЕКС (820 лева)
  • Обучения
  • Международен сертификат за участие в програма Европейски корпус за солидарност

Предимствата на участие в проекти по програма ЕКС са възможност за младите хора да придобият разнообразни умения, професионално и лично развитие и опит, специфични за проекта умения и компетенции, живот и работа с различни хора.

Условията, правата и задълженията, свързани с тази позиция, са регламентирани чрез граждански договор между одобрения кандидат и Сдружение ЗА ТЕБ, Варна.