Регистрация
фев
19

Стефани Музакова стана държавна шампионка в клас „Лазер Радиал"

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Стефани Музакова стана държавна шампионка в общото класиране в клас „Лазер Радиал" от държавното първенство по ветроходство за олимпийски класове, което се състоя във Варненското езеро от 09 до 11.08.2017 г.

20-годишната поморийка победи в седем от проведените 12 гонки в рамките на три дни и взе убедително титлата. Втора финишира състезателката на „Черно море Бриз“ Мариела Николова, която също е бе сред Спортните таланти на българския букмейкър. Трети е Георги Максимов от „Несебър 2000“.

Публикувано от:

Фондация ”Работилница за граждански инициативи”

Сходни публикации

19.02.2018
Проект „Sport, life and living together” Проект „Sport, life and living together"

Проектът има за цел да преодолее различията, чрез насърчаване на образованието, чрез спорт и физическа ...

01.02.2018
Таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ станаха спортисти на годината Таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ станаха спортисти на годината

Талантите на „Еврофутбол“ и ФРГИ - джудистът Ивайло Иванов и състезателката по спортна гимнастика Грета ...