English   14402 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Иван Банчев с два златни медала и рекорд

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ - Иван Банчев спечели два златни медала и подобри националния рекорд по стрелба с лък за кадети на турнира купа „Садово“. Състезанието се проведе на 24 май 2018 г.

Иван се пребори за първото място в индивидуалната надпревара с постижение от 679/720 точки, като подобри с цели 18 точки досегашния национален рекорд за кадети (661/720 т.).

Банчев спечели втория си златен медал на смесени отбори заедно с победителката при кадетките Никол Николова.

Снимка: Иван Банчев и Никол Николова

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална