English   14400 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Лекоатлетът Антонио Иванов е втори на Балканите до 20 г. на 100 м

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ – състезателят по лека атлетика Антонио Иванов, спечели сребърен медал на 100 м на Балканското първенство по лека атлетика до 20 г. в Истанбул – Турция.

Антонио финишира наравно със Сотирис Карагканис от Гърция, като представителят на южната ни съседка бе определен за победител след продължително разчитане на фотофиниша. Времето, записано за Караганис, беше 10.904 сек. срещу 10.910 сек. за таланта на „Еврофутбол“ и ФРГИ.

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална