English   14400 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Златни и сребърни медали за таланта на „Еврофутбол“ и ФРГИ – Петър Божилов

Златни медали в няколко дисциплини спечели спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Петър Божилов на националния турнир по водно спасяване - Камчия. Той финишира първи на 400 м плуване в открити води, извличане на манекен 50 м, 200 м плуване под препятствия и стана номер едно в генералното класиране при мъжете.

На друго събитие от седмицата – плувен маратон „Несебър“, Петър завърши втори след европейския финалист Антъни Иванов. Дистанцията на състезанието беше около 900 м.

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална