Участие на %D0%A9%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%BD %D0%92%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B2 в управлението на НПО
ОП
Национална мрежа за децата
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Защита на човешки права
Представляващ (и): Управителен Съвет
Членове на управителния орган: Сдружение „Дете И Пространство“, Сдружение „Свят Без Граници”, Фондация „Приложни Изследвания И Комуникации”, Фондация „Карин Дом”, Сдружение „Бъдеще За Децата С Увреждания”, Фондация П.у.л.с., Българска Асоциация За Семейно Планиране.
Членове на управителния орган по данни от ЦР: РАДОСВЕТА СТАМЕНКОВА, ГАНЧО ИЛИЕВ, МАРИАНА НИКОЛОВА, ДЕЙВИД БИСЕТ, ИВА БОНЕВА, ЕКАТЕРИНА ВЕЛЕВА, НЕВЕНА МАДЖАРОВА
ОП
СНЦ "Младежки и граждански инициативи в Розовата долина"
Област: ПловдивГрад/Село: Карлово
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование; Проблеми на жените, джендър въпроси
Представляващ (и): Цветина Захарлиева-Изпълнителен Директор
Членове на управителния орган: Димитринка Върбакова, Вера Цанкова, Кръстьо Дудинов, Мария Чонлова, Емилия Филипова
Членове на управителния орган по данни от ЦР: МАРИЯ ИВАНОВА ЧОНЛОВА, КРЪСТЮ ДАНЧЕВ ДУДИНОВ, КАТЯ СТЕФКОВА АЛЕКСИЕВА, ВЕРА НИКОЛАЕВНА ЦАНКОВА, ВАНЯ ДИМИТРОВА ЮНАКОВА, ЦВЕТИНА ИЛИЕВА ЗАХАРЛИЕВА
ОП
Асоциация за развитие на София
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Международни и европейски въпроси, политики и изследвания; Друго
Представляващ (и): Светлана Ломева
Членове на управителния орган: ЕЛЕН ГЕРДЖИКОВ,МИЛКА ХРИСТОВА,МАЛИНА ЕДРЕВА,КАРЛОС КОНТРЕРА,БОТЬО БОТЕВ,ИВАН ПЕШЕВ,ИВО БОЖКОВ,МАРИЯНА ВЪЛКОВА
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ВЛАДМИР ЯНАКИЕВ КИСЬОВ, ИЛИЯНА ГЕОРГИЕВА ГУГИНСКА, МАЛИНА ЕДРЕВА ЛАЗАРОВА, НИКОЛАЙ АСЕНОВ СТОЙЧЕВ, ТОДОР ВЪЛЧЕВ ЧОБАНОВ, ЕЛЕН СТОЙЧЕВ ГЕРДЖИКОВ, МИЛКА ХРИСТОВА ХРИСТОВА
ОП Д
Мулти култи колектив
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Етнически въпроси; Култура и изкуство; Международни и европейски въпроси, политики и изследвания
Представляващ (и): Бистра Петрова Иванова, Калоян Йорданов Йорданов
Членове на управителния орган: Бистра Петрова Иванова, Калоян Йорданов Йорданов, Звезда Димитрова Ванкова, Панайот Василев Чафкаров, Питър Бекс
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ЗВЕЗДА ДИМИТРОВА ВАНКОВА, БИСТРА ПЕТРОВА ИВАНОВА, КЕЙСИ ДЕНИС АНГЕЛОВА
ОП Д
ВИА СИВИК
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Международни и европейски въпроси, политики и изследвания; Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование
Представляващ (и): Деяна Драгоева
Членове на управителния орган: Людмила Драгоева, Бранимир Николов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ДЕЯНА ДРАГОМИРОВА ДРАГОЕВА - ХРИСТОВА, БРАНИМИР ДИМИТРОВ НИКОЛОВ, ЛЮДМИЛА ЙОРДАНОВА ДРАГОЕВА
ОП Д
СНЦ `Млади, активни, креативни`
Област: ПловдивГрад/Село: Куртово
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Проблеми на жените, джендър въпроси
Представляващ (и): Катя Алексиева-Стойнова – Председател
Членове на управителния орган: Ивелина Арабаджиева, Соня Станчева
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ТАНЯ КОСТАДИНОВА ВАСИЛЕВА, СОНЯ СТАНИМИРОВА СТАНЧЕВА, ЙОРДАН ХРИСТОВ ТОДОРОВ, ИВАН ВИДОЛОВ РАЧЕВ, ВЕНЦИСЛАВ ХРИСТОВ ХРИСТОВ
ОП Д
Фондация Екатерина Каравелова
Област: ПловдивГрад/Село: Пловдив
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Образование; Проблеми на жените, джендър въпроси
Представляващ (и): Марина Кисьова Де Хеус
Членове на управителния орган: Станислава Рашева, Нора Стефанова
ОП
Сдружение Моят град
Област: ВарнаГрад/Село: Варна
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания
Представляващ (и): Анна Радева
Членове на управителния орган: Милица Миланова,Пламена Кръстева
ОП Д
Българска асоциация за хора с онкологични и други заболявания "Живот"
Област: ХасковоГрад/Село: Хасково
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Здравеопазване, права на пациента; Местни инициативни групи; Социални услуги
Представляващ (и): Минка Арабаджиева
Членове на управителния орган: Минка Арабаджиева – Председател
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ГАЛЯ ВЕСКОВА НИКОЛОВА, ГИНКА ЖЕЛЯЗКОВА ЖЕЛЯЗКОВА, ЖИВКА ИВАНОВА ЖЕКОВА, ЗЛАТКА ЕВИЛОВА РАЕВА, КАЛИНА КОЛЕВА ТОМОВА, МАРИЯ СТОЯНОВА КИРЕВА, МИНКА ДИМИТРОВА АРАБАДЖИЕВА, НИКОЛАЙ МИЛАНОВ НИКОЛОВ, ПЕТРОНКА КИРЕВА СТОЙКОВА, ПЛАМЕН ХРИСТОВ ЙОВЧЕВ, ЯНКА ТОДОРОВА ЗАПРЯНОВА
ОП Д
Фондация ХАЛО 2019
Област: ХасковоГрад/Село: Хасково
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Култура и изкуство; Околна среда
Представляващ (и): Кристина Йорданова
Членове на управителния орган: Кристина Йорданова,Маргарита Талева,Светлин Йорданов
ОП
Народно читалище "Свобода-1897"
Област: ДобричГрад/Село: с. Гурково
Тип: Читалище
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Местни инициативни групи; Читалищни дейности
Представляващ (и): Наталия Георгиева,Дияна Плугчиева
Членове на управителния орган: Наталия Георгиева,Ивайло Джилянов,Станислав Николов,Христина Владимирова,Миланка Банкова
ОП Д
Фондация "Работилница за граждански инициативи"
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Развитие на местни общности, квартални сдружения; Предоставяне на дарения/грантове
Представляващ (и): Илияна Николова - Изпълнителен Директор
Членове на управителния орган: Настоятелство: Аниел Гочев, Димитър Цолов, Илиян Христов, Милена Бурнаска, Моника Христова
Членове на управителния орган по данни от ЦР: АНИЕЛ ЛЮДМИЛОВ ГОЧЕВ, МИЛЕНА ЕВСТАТИЕВА БУРНАСКА, МОНИКА СТОЯНОВА ХРИСТОВА, ИЛИЯН ЩЕРЕВ ХРИСТОВ, ДИМИТЪР ЦАНКОВ ЦОЛОВ
ОП
Асоциация Голям брат, Голяма сестра - България
Област: ПловдивГрад/Село: гр.Пловдив
Тип: Клон на чуждестранна НПО
Сфера на дейност: Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Социални услуги
Представляващ (и): Лена Карналова
Членове на управителния орган: Управителен съвет: Лена Йорданова Карналова, Теодора Валентинова Костова, Марио Кирилов Крумов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ЛЕНА ЙОРДАНОВА КАРНАЛОВА, ТЕОДОРА ВАЛЕНТИНОВА КОСТОВА, МАРИО КИРИЛОВ КРУМОВ
ОП Д
Фондация "Каузи"
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование; Социални услуги
Представляващ (и): Николай Йорданов Георгиев
Членове на управителния орган: Николай Йорданов Георгиев
ОП Д
Българо-Румънски трансграничен институт по медиация
Област: РусеГрад/Село: Русе
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Етнически въпроси; Образование; Проблеми на децата
Представляващ (и): Ивайло Иванов
Членове на управителния орган: Ивайло Иванов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ИВАЙЛО КОЛЕВ ИВАНОВ
ОП
Фондация BCause
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Предоставяне на дарения/грантове; Друго
Представляващ (и): Михаил Иванов Бояджиев, Елица Иванова Баракова
Членове на управителния орган: Управителен Съвет, Михаил Бояджиев - Председател, Боряна Кадмонова, Георги Николов, Иво Евгениев, Михаил Тачев, Саша Безуханова, Станислав Георгиев
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ИВО ЕВГЕНИЕВ ЕВГЕНИЕВ, СТАНИСЛАВ ГОРАНОВ ГЕОРГИЕВ, САША КОНСТАНТИНОВА БЕЗУХАНОВА, ДЕЙВИД ХЮ ХЕМПСЪН, БОРЯНА БЕНЦИОН КАДМОНОВА, МИХАИЛ АТАНАСОВ ТАЧЕВ, БЕАТРИС ДЕВЛИН, МИХАИЛ ИВАНОВ БОЯДЖИЕВ
ОП Д
Български център за нестопанско право
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Защита на човешки права; Насърчаване на дарителството/доброволчеството
Представляващ (и): Велина Тодорова, Надя Шабани
Членове на управителния орган: Велина Тодорова- Председател На Настоятелството, Десислава Бижева, Катерина Хаджи-Мицева Еванс, Дейвид Мур, Цвета Попова, Любен Панов, Надя Шабани-Директор
Членове на управителния орган по данни от ЦР: РАЛИЦА ВЕЛИЧКОВА ВЕЛИЧКОВА, ДЕСИСЛАВА АНГЕЛОВА БИЖЕВА, ВЯРА АТАНАСОВА МУКОВА - ТОНЕВА, ДЕЙВИД МАРК МУР, СТЕФАН ЪРНЕСТ КЛИНГЕЛХОФЕР, СВЕТЛАНА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА - ВАСИЛЕВА, ИВО АНГЕЛОВ ХРИСТОВ
ОП Д
Младежка фондация "Арете" -България
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование
Представляващ (и): Брайан Мъри Джоди Лин Митева
Членове на управителния орган: Matt Brown, Dave Elmstrom, George Eli, Nikolay Dinev
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ДЖОДИ ЛИН МИТЕВА
ОП Д
Фондация Импакт Драйв
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Проблеми на жените, джендър въпроси; Друго
Представляващ (и): Теодора Иванова-Вълева Председател На УС и Изпълнителен директор
Членове на управителния орган: Теодора Иванова-Вълева,Цветелина Иванова-Койчева,Ивелина Гаджева
ОП Д
Алианс за устойчиво регионално развитие
Област: РусеГрад/Село: Русе
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование; Околна среда
Представляващ (и): Стефани Александрова - председател на УС
Членове на управителния орган: Ивелина Станева - член на УС,д-р Александрина Аелксандрова - член на УС