English   14403 НПО

Кариера в НПО

Експерт Маркетинг

Дата на публикуване:
11 юли 2017 г.
Валидна до:
28 юли 2017 г.
Име:
Национален туристически клъстер "Българският пътеводител"
Пощенски код:
1404
Адрес:
ж.к. Гоце Делчев
Телефони:
, 02/8505009
Ел. поща:
info@bg-guide.org
Сфера на дейност:
Професионални организации
Работа
Реф.номер М_002/2017_NTC

Минимални и специфични изисквания за длъжността:
• Висше образование, Специалности „Маркетинг", „Реклама„, „Връзки с обществеността", „Журналистика" или друга подходяща специалност;
• Предишен опит в областта е значително предимство;
• Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност: MS Оffice, работа със социални мрежи и приложения. Умения за работа с графичен дизайн са предимство;
• Умения за работа в екип;
• Мотивация и желание за работа

Отговорности:

• Ръководи и координира цялостната маркетингова стратегия и комуникация на НТК;
• Установява и поддържа контакти с партньори и членове на НТК;
• Поддържа и актуализира съдържанието на страницата на НТК;
• Изготвя прес-съобщения, поддържа контакти с медии;
• Изготвя текстове в областта на туризма на български и английски език;
• Планира/ провежда рекламни кампании;
• Организира общи мероприятия, събития и пресконференции;
• Поддържа и развива профилите на НТК в социалните мрежи

Какво предлагаме:
• Интересна и увлекателна работа;
• Приятна и динамична среда;
• Възможност за пътувания

При проявен интерес, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 28.07.2017 г. на e-mail: jobs@bg-guide.org

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

НТК „Българският пътеводител" е регистриран като администратор на лични данни и всички данни ще се третират при пълна конфиденциалност!