English   14403 НПО

Кариера в НПО

Мениджър „Финанси и анализи", Варна

Дата на публикуване:
30 май 2018 г.
Валидна до:
09 юли 2018 г.
22 години след своето създаване Фондация Карин дом е организация с водеща роля в предоставянето на професионални услуги за деца със специални нужди и техните семейства. През годините Карин дом се развива и израства като терапевтичен център за деца със специални потребности, в който работят висококвалифицирани специалисти: кинезитерапевти, рехабилитатори, логопеди, психолози, специални педагози, социални работници.

Основните ни дейности се реализират чрез: Център за предоставяне на услуги за деца със специални нужди и техните семейства (за деца от 3 до 8г.), Център Ранна интервенция (за деца от 0 до 3г.) и чрез Обучителен център (квалифицирани обучения на организации и специалисти). Годишно Карин дом подкрепя над 300 деца и семейства и обучава над 1200 специалиста.

Организацията обявява конкурс за позицията Мениджър „Финанси и анализи“. Подборът на кандидатите ще се извърши на три етапа при следните срокове и условия:

1) Подаване на документи от кандидатите до 9.00 ч. на 10 юни 2018
2) Подбор на кандидатите по документи: след подбора одобрените кандидати ще получат покана за първо интервю. В случай, че не получите обаждане от нас, това означава, че кандидатът не е преминал успешно този етап от конкурса.
3) Събеседване - интервюта с одобрените кандидати ще се проведат на 11 и 12-ти юни 2018 г., като този етап включва и практическа задача свързана с ролята на кандидатите.

ОПИСАНИЕ НА РАБОТНАТА ПОЗИЦИЯ И ИЗИСКВАНИЯТА ЗА ЗАЕМАНЕТО НА ДЛЪЖНОСТТА

Условия за кандидатстване:

При кандидатстването за тази позиция, кандидатът е необходимо да изпрати следните документи по електронен път:
-Писмо, в което заявява своя интерес и мотивацията си за работа на конкретната позиция във фондация „Карин дом“. В писмото е необходимо да бъдат посочени двама души, които препоръчват кандидата с телефон и адрес за кореспонденция и каква е връзката между кандидата и поръчителя.
-Професионална автобиография. На този етап не се изисква изпращането на дипломи и завършени квалификационни курсове.
Двата документа трябва да бъдат подробно описани, за да дават възможно най-пълна информация за кандидата. В писмото за заявяване на интерес е необходимо да отговорите на следния въпрос: Как виждате доброто финансово управление на една неправителствена организация като Карин дом и каква би била Вашата роля? Писмото за заявяване на интерес не трябва да е по-дълго от две страници.

Изисквания за заемане на длъжността:

Задължителни:
-Завършено висше икономическо образование
-Умение за общуване и работа в екип;
-Владеене на средно ниво на английски език;
-Добра компютърна грамотност – Word, Excel, Internet; опит с конкретни счетоводни програми
-Организационни и аналитични умения;

За предимство ще се счита:
-Предишен опит при водене на счетоводство на неправителствени организации и отчитане на проекти към донори и финансиращи организации;
- Опит при работа в динамична офис среда.

Основни работни задачи за позицията:
За повече информация и кандидатстване посетете Jobs.bg