English   14406 НПО

Кариера в НПО

Културен медиатор

Дата на публикуване:
06 юни 2019 г.
Валидна до:
06 юли 2019 г.
Име:
Сдружение „Съвет на жените бежанки в България“
Пощенски код:
1000
Адрес:
ул. “Искър" № 37
Телефони:
+359 878 136 321; +359 876 766 588
Ел. поща:
office@crw-bg.org
Сфера на дейност:
Законодателство, застъпничество, публични политики; Проблеми на жените, джендър въпроси

Сдружение "Съвет на жените бежанки в България" търси да назначи КУЛТУРНИ МЕДИАТОРИ С АРАБСКИ ЕЗИК и / или ФАРСИ
Позицията е свързана с практическа подкрепа за търсещи, получили закрила и лица без гражданство, които пребивават законно на територията на България.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Осъществяване на устен превод между социален работник и клиенти на организацията;
  • Осигуряване на устен превод, придружаване и съдействие за клиентите в комуникацията им със здравни, социални, образователни и институции и специалисти;
  • Информиране за услугите на организацията в рамките на проекта;
  • Превод на информационни материали за ползване от клиентите, превежда на групови срещи с клиенти;
  • Консултиране на социалния работник и екипа по проекта във връзка с културни различия и традиции;
  • Извършване на домашни посещения при необходимост заедно със социалния работник;
  • Поддържане на регулярен контакт с бенефициентите
  • Изготвяне на месечен отчет за извършените дейности.

ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:

  • Образователна степен – минимум завършено средно образование (гимназия);
  • Владеене на езика на общността – арабски или фарси, писмено и говоримо;
  • Владеене на български език, писмено и говоримо;
  • Опит при работа с бежанци, търсещи закрила и имигранти е предимство.

ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Срочен трудов договор на 8-часов работен ден за срок от 24 месеца;
  • Карта за градски транспорт;
  • Служебен телефон.
Как да КАНДИДАТСТВАТЕ:

Моля, изпратете CV чрез бутона в края на обявата или на e-mail:office@crw-bg.org
СРОК за кандидатстване: 15.06.2019.

Телефон за връзка: 0878 136 321