English   14403 НПО

Фондация „ОТВОРЕНИ ИЗКУСТВА" формира стажантски екип за НОЩ/ПЛовдив 2019

Дата на публикуване:
12 юли 2019 г.
Валидна до:
30 юли 2019 г.
Име:
Фондация "Отворени изкуства"
Област:
Пловдив
Град/Село:
Пловдив
Пощенски код:
4000
Адрес:
ул. "Отец Паисий" 36
Телефони:
0885 78 73 06, 0885 78 73 06
Ел. поща:
assistant@openarts.info
Сфера на дейност:
Култура и изкуство; Образование
Тип:
Стаж

В рамките на кампанията на фестивала НОЩ/Пловдив 2019 търсим мотивирани, организирани и енергични стажанти! Позициите, които предлагаме са в две направления – координация на проекти и участие във фотографския екип на НОЩта.

ИЗИСКВАНИЯ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Период на заетост: юли – септември 2019

Направление 1: Координация на проекти

Координация и контрол в подготовката и практическото осъществяване на делигираните проекти с проследяване за навременното им и коректно реализиране

  • Комуникация с артисти, участници в проектите и технически изпълнители
  • Активно сътрудничество с екипа на „Отворени изкуства" и координаторите на другите проекти

Направление 2: Фотограф в екип заснемане на НОЩ/Пловдив

  • Фотографите на НОЩ/Пловдив имат отговорната задача да се срещат с участници, партньори, организатори на събитието и да отразяват различните инициативи и проекти в  „НОЩта".
  • Активна работа с екипа на НОЩ/Пловдив по заснемане на проекти, участници и локации част от програмата на фестивала
  • Селекция и обработка на снимки
  • Заснемане на събитията в НОЩ/Пловдив, 2019 (13, 14, 15 септември)

КАКВО ДАВАТ ПОЗИЦИИТЕ

  • Богат опит в културната сфера и събитийното планиране
  • Динамични, отговорни и интересни задължения
  • Полезни контакти с български и международни артисти, партньори и спонсори на събитието
  • Сертификат за преминат стаж в една от утвърдените културни организации в Пловдив и страната
  • Първоначално въвеждане в работата на екип НОЩ/Пловдив 2019 от координатора на фестивала и ръководителя на фотографски екип НОЩ както и постоянна възможност за обратна връзка по време на стажа

ВИЕ СТЕ ПОДХОДЯЩ ЗА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ, АКО ПРИТЕЖАВАТЕ

Личностни качества:

  • желание за ежедневно развитие и усвояване на нови знания
  • организираност и динамичност на работа
  • комуникативност и лесна работа в екип
  •  коректност и професионализъм в работата с екипа и партньорите
  • отговорност за визията и имиджа на организацията

Умения и компетенции:

  • отлично владеене на основни компютърни програми и интернет
  • отличен писмен и говорим български и английски език
  • поглед над културната ситуация в страната

АКО ПРОЯВЯВАТЕ ИНТЕРЕС:

+ Попълнете и подайте кратката апликационна форма за стажанти НОЩ/Пловдив до 30 ЮЛИ 2019 г.

   ИЛИ

+ Изпратете в срок до 30 ЮЛИ 2019 г. на мейл VOLUNTEERS@OPENARTS.INFO,  CV със снимка и данни за контакт + кратка мотивация в свободен текст за конкретната позиция (моля, отбележете в имейла си за коя позиция кандидатствате).

*Стажът е неплатен и дейностите се осъществяват  предимно в Пловдив.

Отговор  на подадената кандидатура очаквайте в 5 дневен срок!