English   14403 НПО

Кариера в НПО

Стажант „Маркетинг и реклама”

Дата на публикуване:
15 октомври 2019 г.
Валидна до:
25 октомври 2019 г.
Име:
Образование без раници
Пощенски код:
1202
Адрес:
ул. Сердика 20, ет. 2
Телефони:
0885226012, 0885226012
Ел. поща:
hi@obr.education
Сфера на дейност:
Образование
Сдружение „Образование без раници" обявява свободна позиция за стажант по проект „Нови възможности за младежка заетост" към Агенция по заетостта:

Сдружение „Образование без раници" работи за модернизирането на образованието в България. Ние локализираме и популяризираме в страната алтернативни (онлайн) образователни ресурси, наложени глобално. Основният ни проект в момента е преводът, популяризирането и прилагането в България на най-мащабния онлайн портал за общо образование в света – Кан Академия (Khan Academy). За безплатното образование на бъдещето – за всички, навсякъде и на световно ниво!

По процедура „Младежка заетост" на Агенция по заетостта търсим стажант „Маркетинг и реклама", който е безработен младеж до 29-годишна възраст и не участва в никакви форми на образование или обучение към момента на кандидатстване. Програмата изисква кандидатстващият да е завършил съответната (или аналогична) специалност „Маркетинг и реклама", но да няма реализиран трудов стаж по нея.

Какво предлагаме:

  • Работа за важна кауза – в сферата на образованието и в неправителствения сектор
  • Страхотен динамичен и амбициозен екип
  • Гъвкаво работно време
  • Възможност за дистанционна работа
  • Възможност за творческа свобода, натрупване на професионален опит
  • Включване в голяма общност от привърженици на важна за България кауза
  • Въвличане в глобалната общност на Кан Академия, работеща за един от най-иновативните образователни проекти в света
Задължения и отговорности:

  • Подкрепя развитието на маркетинг и рекламна стратегия и планира (заедно с други членове на екипа) конкретни кампании за продукти и услуги на организацията – платформата Кан Академия, обучения за учители и др. (целева аудитория – институции, училища (директори, учители), ученици и родители, други образователни организации).
  • Комуникира с клиенти и потребители, участва в цикъла по продажби (в случая на платени продукти и услуги).
  • Анализира интереси и нужди на потребители. Проучва и разработва платени рекламни канали онлайн.
  • Координира дизайн и печат на рекламни материали, изготвя презентации, подпомага участието в различни събития (собствени и външни).
  • Води нужна документация.
  • Участва в поддържането на база данни/ система за управление на контактите.
  • Анализира данни, включително чрез код и(ли) електронни таблици.
  • Анализира и периодично отчита ефективността на маркетинг и рекламните дейности.
  • Редовна онлайн и офлайн комуникация с всички членове на екипа, вкл. по имейл, в онлайн/дистанционни оперативки и др.
  • Изисквания към кандидатите съгласно процедура "Младежка заетост" на Агенция по заетостта:
  • Регистрация на кандидата в дирекции „Бюро по труда" (ДБТ);
  • Възраст до 29 г. включително;
  • Постоянен или настоящ адрес в населено място на територията на област София-град;

Да не участват в никаква форма на заетост, като например:

  • да не осъществяват стопанска дейност като търговци по смисъла на Търговския закон, вкл. еднолични търговци,
  • да не са тютюнопроизводители/земеделски производители,
  • да нямат договори за управление и контрол на търговски дружества,
  • да нямат доходи от упражняване на занаят или свободна професия,
  • да нямат доходи от извънтрудови правоотношения,
  • да не работят по трудово/служебно правоотношение, независимо от вида му,
  • да не са изпълнители по договори за изработка/услуга и др., сключени по реда на ЗЗД;
  • да не участват в никакви форми на образование или обучение, вкл. редовни, вечерни, задочни и дистанционни форми на образование, както и всякакви видове професионални обучения и ключови компетентности.

Изисквания на работодателя:

  • Познания в сферата маркетинг и реклама
  • Добри презентационни и комуникационни умения; лъчезарност и умение да говори с плам за работата и каузата си
  • Отлични писмено изразяване и водене на официална комуникация – устна и писмена – на български
  • Базисен опит с приложенията на Google (вкл. обработка на текст, таблици, презентации) и Microsoft Office
  • Базисен опит с администриране на уеб страница (WordPress); социални мрежи (основно Facebook и Instagram, вкл. реклама); Google приложения (Gmail, YouTube, Drive и др.)
  • Готовност за интензивна дистанционна работа с колеги по имейл, телефон, Skype, Google Hangouts и др.
  • Инициативност, проактивност, самодисциплина, отговорност към поставените задачи и крайните срокове, добра организация на работата
  • Умение за работа в динамична, гъвкава и ведра работна среда
  • Хъс за успех и преследване на каузата за драматично подобрение на образованието в България
  • Интерес в сферата на образованието и навлизането на нови технологии и иновации
  • Желание да се учи и стремеж към постоянно развитие

Предимство носят:

  • Опит с продажбите
  • Опит с MailChimp и Google Ads
  • Добро писмено изразяване и водене на комуникация на английски език
  • Познания за SEO
  • Владеене на софтуер за графичен дизайн, фото, аудио и видео обработване
  • Опит с проектен мениджмънт

Кандидатстване:

Изпратете ни имейл до 25.10.2019 г. на  hi@obr.education с:

  • Автобиография (CV)
  • Мотивационно писмо/видео/фото разказ/презентация/есе/друго, представящо мотивацията Ви да работите с нас и за нашата кауза.

Молим за разбиране, че ще се свързваме само с одобрените кандидати.

За допълнителна информация: Сдружение „Образование без раници", Розалина Лъскова, изпълнителен директор, (+359) 885 22 60 12, r.laskova@obr.education

Facebook страница на Кан Академия на български

Кан Академия на български: https://bg.khanacademy.org/

Представителен клип „Да образоваме българските деца с Кан Академия"

Предоставени при кандидатстването лични данни
Посочените при кандидатстването лични данни са предоставени напълно доброволно и с това се съгласявате те да се използват, съхраняват и обработват от „Образование без раници" за целите на подбор. По всяко време имате право да изискате от организацията подробна информация относно съхраняваните Ваши лични данни; корекция, изтриване и блокиране на отделни Ваши лични данни; да оттеглите съгласието си, както е описано по-горе; можете да направите това по пощата и по имейл към „Образование без раници".