English   14403 НПО

Кариера в НПО

Координатор проект и асистент на изпълнителния директор

Дата на публикуване:
30 април 2020 г.
Валидна до:
15 май 2020 г.
Име:
Образование без раници
Пощенски код:
1202
Адрес:
ул. Сердика 20, ет. 2
Телефони:
0885226012, 0885226012
Ел. поща:
hi@obr.education
Сфера на дейност:
Образование

В сдружение "Образование без раници" работим за модернизиране на образованието - с акцент върху дигитализацията му, безплатните образователни инструменти и ресурси и съвременните образователни практики. Локализираме и популяризираме в страната най-мащабния онлайн портал за общо образование в света - Кан Академия (Khan Academy). Вярваме, че е възможно да има образование на световно ниво за всички, и че "всеки може да научи всичко" - напълно безплатно. Работим с и подкрепяме учители, директори, родители, ученици, институции и други организации за подобряване процесите на преподаване и учене в училище и у дома.

Какво предлагаме:

  • Работа за важна кауза - в сферата модернизиране на образованието и в неправителствения сектор
  • Страхотен, динамичен и амбициозен екип
  • Гъвкаво работно време
  • Възможност за дистанционна работа
  • Възможност за разнообразен професионален опит и свобода на работа
  •  Включване в голяма общност от привърженици на важна за България кауза
  • Въвличане в глобалната общност на Кан Академия, работеща за един от най-иновативните образователни проекти в света

Задължения и отговорности:

Новият член на екипа ще работи пряко и интензивно с изпълнителния директор на сдружението, както и с настоящите координатори, и ще бъде отговорен/а за:

  • Гъвкава комуникация на различни нива с набор от заинтересовани страни (от представители на институции и други образователни организации, през учители, ученици и техните родители, до членовете на сдружението и доброволци и международната мрежа на Кан Академия);
  • Помощ при планиране и мониторинг на различни дейности и срокове;
  • Подготовка на проектна, отчетна и друга официална документация, на официална кореспонденция, проекто-договори, административни дейности като окомплектоване, сканиране и т.н.;
  • Подкрепа за комуникационни, медийни и рекламни кампании, с акцент дигитална комуникация и маркетинг;
  • Помощ при администриране на онлайн съдържание – уеб страница, социални мрежи, Google акаунт (Drive, YouTube и др.);
  • Подкрепа за организиране и координация на събития (обучения на учители, инициативи с ученици, участие в конференции и др.), вкл. логистични задачи;
  • Поддържане на база данни/ система за управление на контактите;
  • Изготвяне на електронни таблици, презентации и др.

Изисквания към кандидатите:

  • Интерес и познания в сферата на образованието, в частност на навлизането на нови технологии и иновации в образованието;
  • Организационни умения и структурираност;
  • Отлични умения за планиране, следене и спазване на срокове;
  • Добри презентационни и комуникационни умения; лъчезарност и умение да говори с плам за работата и каузата си;
  • Отлично изразяване и водене на официална комуникация – устна и писмена – на български и английски език;
  • Базисен опит с приложенията на Google (вкл. обработка на текст, таблици, презентации) и Microsoft Office;
  • Базисен опит с администриране на уеб страница (WordPress); социални мрежи;
  • Готовност за интензивна дистанционна работа;

  • Предимство носи:
  • Опит в работата с институции;
  •  (Първоначален) опит в подготовката и управлението на проекти;
  • Опит с правна и счетоводна документация;
  • Опит в организирането на събития;
  • Познания в сферата маркетинг и реклама;
  • Владеене на софтуер за графичен дизайн, фото, аудио и видео обработване;
  • Увереност, че няма нерешими проблеми, а креативен подход към различни предизвикателства;
  • Инициативност, самодисциплина, отговорност;
  • Умение за работа в динамична среда и желание да бъде част от гъвкав и ведър екип.

Кандидатстване:

Моля в срок до 15 май 2020 г. да ни изпратите на имейл: hi@obr.education:

  • Автобиография (CV)
  • Мотивационно писмо/видео/фото разказ/презентация/есе/друго, представящо мотивацията Ви да работите с нас и за нашата кауза.

Молим за разбиране, че ще се свързваме само с одобрените кандидати.

За допълнителна информация: Сдружение "Образование без раници", Розалина Лъскова, изпълнителен директор, (+359) 885 22 60 12, hi @ obr.education

Уеб страница на сдружение "Образование без раници": http://obr.education/

Facebook страница на Кан Академия на български: https://www.facebook.com/KhanAcademyBG/

Кан Академия на български: https://bg.khanacademy.org/

Предоставени при кандидатстването лични данни:

Посочените при кандидатстването лични данни са предоставени напълно доброволно и с изпращането на Вашите документи се съгласявате те да се използват, съхраняват и обработват от "Образование без раници" за целите на подбор. По всяко време имате право да изискате от организацията подробна информация относно съхраняваните Ваши лични данни; корекция, изтриване и блокиране на отделни Ваши лични данни; да оттеглите съгласието си, както е описано по-горе. Можете да направите това по пощата и по имейл към "Образование без раници".