English   14403 НПО

Кариера в НПО

Офис мениджър

Дата на публикуване:
14 декември 2021 г.
Валидна до:
23 януари 2022 г.
Име:
Джуниър Ачийвмънт България
Пощенски код:
1000
Адрес:
Княз Александър Дондуков 54
Телефони:
, +359 893080328
Ел. поща:
jab@jabulgaria.org

За офиса си в центъра на София JA Bulgaria търси човек за позицията „Офис мениджър“, чиято мисия ще бъде да създава и поддържа приятна работна среда, осигуряваща високи нива на организационна ефективност, комуникация и безопасност.

Основни отговорности и задължения:
  • Поддържане и организация на документацията и офис пространството;
  • Приемане и пренасочване на обаждания и запитвания по електронната поща;
  • Администриране на офис платформа за поръчки и следене на наличности;
  • Кореспонденция с членовете на екипа, счвтоводството, партньорите на организацията, учители;
  • Организация на обучения – изпращане на информационни имейли, администриране на такси и фактури, изготвяне на договори, изпращане на сертификати и обработване на данни;
  • Приемане и изпращане на пратки чрез куриери;
  • Подпомагане на организацията на събития и активности;
  • Организация и изпълнение на заявките за офис материали и консумативи;
  • Подготовка на презентации, документи, информация за представяне по време на обучения и събития.

Изисквания към кандидата:
  • Интерес в сферата на образованието и предприемачеството;
  • Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на задачите;
  • Високо ниво на езикова грамотност – ясен изказ и отличен правопис на български език;
  • Добро владеене на английски език;
  • Добри комуникативни и презентационни умения;
  • Отлична компютърна грамотност MS Office (Word, Excel);
  • Умения за работа в екип и такава в динамична среда.

Ние предлагаме:
  • Позиция на пълен работен ден на трудов договор;
  • Отлична работна среда;
  • Стимулиращо възнаграждение;
  • Възможности за развитие и усъвършенстване на знания и умения;
  • Динамична и интересна работа.
Ако припознаваш мисията ни като своя и откриваш себе си в прочетеното по-горе, ни изпрати CV и кратка (до 3 минути) видео-мотивация на мейл irina.ilieva@jabulgaria.org със Subject „Офис мениджър”.

Краен срок: 23.12.2021 г.