English   14403 НПО

Кариера в НПО

Психолог в сдружение „Самаряни", Стара Загора

Дата на публикуване:
27 януари 2023 г.
Валидна до:
19 февруари 2023 г.
Име:
Сдружение "Самаряни"
Област:
Стара Загора
Пощенски код:
6010
Адрес:
„Патриарх Евтимий“ № 57, п. к. 1149;
Телефони:
042 621083, 042 641111, 0878394224
Ел. поща:
samaritans@samaritans.bg

Самарянският екип си търсим психолог - някой, който знае как да превръща словото в лекарство, изцеляващо душата!

Изисквания:
  • висше образование по специалност „Психология”;
  • проактивна нагласа за работа с уязвими групи, в т.ч. жени и деца, жертви на домашно насилие и/или трафик и млади хора, останали без подкрепяща семейна среда;
  • мотивация и умения за работа в екип;
  • много добра комуникативност;
  • отлични умения за писмено изразяване;
  • много добри компютърни умения (работа с Windows, Microsoft Office, Internet и приложенията на Gmail и Google Диск);
  • познаване на законодателството в социалната сфера;
  • трудов стаж по специалността би бил предимство.
Отговорности:
  • осъществяване на психологическо консултиране на потребители на социални услуги;
  • провеждане на терапевтични сесии по различни терапевтични програми за потребители на социални услуги;
  • участие в изготвянето на специализираните оценки и планове относно потребители на социални услуги;
  • подготвяне и провеждане на специализирани обучения и тренинги за потребители на социални услуги и специалисти - индивидуални и групови;
  • изготвяне на становища, експертизи и други, свързани с провеждането на специализираната работа с потребители на социални услуги, по искане на различни институции;
  • участие в различни формати на работни срещи, специализирани обучения, обмяна на опит, интервизия и супервизия;
  • участие в провеждането на кампании и инициативи;
  • работа с документация.
Предлагаме:
  • ясно регламентирани трудови правоотношения;
  • вътрешно въвеждащо обучение;
  • последващи специализирани обучения;
  • възможност за развитие и допълнителна квалификация;
  • възможност за обмяна на опит с подобни практики;
  • професионална супервизия;
  • работа в динамичен екип;
  • възнаграждение, съответстващо на възлаганите отговорности.
Задължителни документи при кандидатстване:
  • Професионална автобиография с актуална снимка;
  • Мотивационно писмо.

Организацията задържа в архива си подадените от кандидатите документи!
Срок за подаване на документи: текущ

Процедура:
  • Прием на документи на кандидатите.
  • Първа селекция на кандидатите по документи.
  • Провеждане на индивидуални интервюта по предварителен график само с кандидатите, одобрени след първата селекция.
  • Финално становище за одобрение на един от кандидатите и класиране на възможни резерви.
  • Прием на документи и назначение на одобрен кандидат за обявеното работно място.
За повече информация: Сдружение „Самаряни”.
Мария Данева, тел.: 042/621 083, моб. тел.: 0878/394 224.