Участие на %D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%8F %D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0 в управлението на НПО
ОП
Благотворител
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Образование
Представляващ (и): Станислава Петрова Рашева
Членове на управителния орган: УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ: Ива Петкова, Юлиан Пекунов, Станислава Рашева
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ПЕНКА АНГЕЛОВА ЛАЗАРОВА, ИВА ПЕТКОВА ПЕТКОВА, ЮЛИАН ВАСИЛЕВ ПЕКУНОВ
ОП Д
Фондация "Работилница за граждански инициативи"
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Развитие на местни общности, квартални сдружения; Предоставяне на дарения/грантове
Представляващ (и): Илияна Николова - Изпълнителен Директор
Членове на управителния орган: Настоятелство: Аниел Гочев, Димитър Цолов, Илиян Христов, Милена Бурнаска, Моника Христова
Членове на управителния орган по данни от ЦР: АНИЕЛ ЛЮДМИЛОВ ГОЧЕВ, МИЛЕНА ЕВСТАТИЕВА БУРНАСКА, МОНИКА СТОЯНОВА ХРИСТОВА, ИЛИЯН ЩЕРЕВ ХРИСТОВ, ДИМИТЪР ЦАНКОВ ЦОЛОВ
ОП Д
Български център за нестопанско право
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Защита на човешки права; Насърчаване на дарителството/доброволчеството
Представляващ (и): Велина Тодорова, Надя Шабани
Членове на управителния орган: Велина Тодорова- Председател На Настоятелството, Десислава Бижева, Катерина Хаджи-Мицева Еванс, Дейвид Мур, Цвета Попова, Любен Панов, Надя Шабани-Директор
Членове на управителния орган по данни от ЦР: РАЛИЦА ВЕЛИЧКОВА ВЕЛИЧКОВА, ДЕСИСЛАВА АНГЕЛОВА БИЖЕВА, ВЯРА АТАНАСОВА МУКОВА - ТОНЕВА, ДЕЙВИД МАРК МУР, СТЕФАН ЪРНЕСТ КЛИНГЕЛХОФЕР, СВЕТЛАНА АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА - ВАСИЛЕВА, ИВО АНГЕЛОВ ХРИСТОВ
ОП
Фондация на бизнеса за образованието
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Насърчаване на икономическото развитие; Образование
Представляващ (и): Гергана Андреева - Председател
Членове на управителния орган: Гергана Андреева
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ГЕРГАНА ВЕНЕЛИНОВА АНДРЕЕВА
ОП Д
Фондация ХАЛО 2019
Област: ХасковоГрад/Село: Хасково
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Култура и изкуство; Околна среда
Представляващ (и): Кристина Йорданова
Членове на управителния орган: Кристина Йорданова,Маргарита Талева,Светлин Йорданов
ОП Д
ФЕБ
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Образование; Околна среда
Представляващ (и): Изпълнителен директор - Марина Стефанова
Членове на управителния орган: Боряна Богданова,Илия Атанасов
ОП Д
Мулти култи колектив
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Етнически въпроси; Култура и изкуство; Международни и европейски въпроси, политики и изследвания
Представляващ (и): Бистра Петрова Иванова, Калоян Йорданов Йорданов
Членове на управителния орган: Бистра Петрова Иванова, Калоян Йорданов Йорданов, Звезда Димитрова Ванкова, Панайот Василев Чафкаров, Питър Бекс
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ЗВЕЗДА ДИМИТРОВА ВАНКОВА, БИСТРА ПЕТРОВА ИВАНОВА, КЕЙСИ ДЕНИС АНГЕЛОВА
ОП Д
Фондация Импакт Драйв
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Проблеми на жените, джендър въпроси; Друго
Представляващ (и): Теодора Иванова-Вълева Председател На УС и Изпълнителен директор
Членове на управителния орган: Теодора Иванова-Вълева,Цветелина Иванова-Койчева,Ивелина Гаджева
ОП
Променяй се, откривай и се развивай чрез обмен
Област: ПерникГрад/Село: Перник
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Международни и европейски въпроси, политики и изследвания; Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование
Представляващ (и): Радослав Асенов Богоев,Светозара Веселинова Манолова
Членове на управителния орган: Радослав Асенов Богоев,Светозара Веселинова Манолова
ОП
Национална мрежа за децата
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Защита на човешки права
Представляващ (и): Управителен Съвет
Членове на управителния орган: Сдружение „Дете И Пространство“, Сдружение „Свят Без Граници”, Фондация „Приложни Изследвания И Комуникации”, Фондация „Карин Дом”, Сдружение „Бъдеще За Децата С Увреждания”, Фондация П.у.л.с., Българска Асоциация За Семейно Планиране.
Членове на управителния орган по данни от ЦР: РАДОСВЕТА СТАМЕНКОВА, ГАНЧО ИЛИЕВ, МАРИАНА НИКОЛОВА, ДЕЙВИД БИСЕТ, ИВА БОНЕВА, ЕКАТЕРИНА ВЕЛЕВА, НЕВЕНА МАДЖАРОВА
ОП Д
Сдружение "Институт по екологично строителство"
Област: ПерникГрад/Село: село Долни Раковец
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Браншови организации; Образование; Околна среда
Представляващ (и): Общо събрание и Управителен съвет
Членове на управителния орган: Добромир Машев,Арх. Георги Георгиев,Хари Налбантов
ОП
Фондация Саркомафрии
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Здравеопазване, права на пациента; Проблеми на децата
Представляващ (и): Пламена Стаменова
Членове на управителния орган: Пламена Стаменова
ОП
Националната асоциация на оптиките
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Браншови организации; Здравеопазване, права на пациента; Професионални организации
Представляващ (и): БОЖАНА ГЕОРГИЕВА ЧАКЪРОВА - председател РИЗО СИМЕОНОВ РИЗОВ - член на управителен съвет
Членове на управителния орган: БОЖАНА ГЕОРГИЕВА ЧАКЪРОВА - управителен съвет,ГАБРИЕЛА ИВАНОВА НИКОЛОВА - управителен съвет,КРЪСТЮ ВЕСЕЛИНОВ ИЛИЕВ - управителен съвет,ИВАЙЛО ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ - управителен съвет,ИЛИЯНА ИВАНОВА СТОЯНОВА - управителен съвет,АНГЕЛ ПЕТРОВ ДОЧЕВ - управителен съвет,РИЗО СИМЕОНОВ РИЗОВ - управителен съвет,БОЖАНА ГЕОРГИЕВА ЧАКЪРОВА - председател БОЖАНА ГЕОРГИЕВА ЧАКЪРОВА - управителен съвет,ГАБРИЕЛА ИВАНОВА НИКОЛОВА - управителен съвет,КРЪСТЮ ВЕСЕЛИНОВ ИЛИЕВ - управителен съвет,ИВАЙЛО ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ - управителен съвет,ИЛИЯНА ИВАНОВА СТОЯНОВА - управителен съвет,АНГЕЛ ПЕТРОВ ДОЧЕВ - управителен съвет,РИЗО СИМЕОНОВ РИЗОВ - управителен съвет,БОЖАНА ГЕОРГИЕВА ЧАКЪРОВА - председател
ОП
Spring Impact
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Неформална гражданска група
Сфера на дейност: Клубове по интереси; Образование; Развитие на местни общности, квартални сдружения
Представляващ (и): Анна Димирова Антон Вълков Стелиана Кемчева Мартин Сирашки Галя Гогова
Членове на управителния орган: Анна Димирова, Антон Вълков, Стелиана Кемчева, Мартин Сирашки, Галя Гогова
ОП
СНЦ "Младежки и граждански инициативи в Розовата долина"
Област: ПловдивГрад/Село: Карлово
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование; Проблеми на жените, джендър въпроси
Представляващ (и): Цветина Захарлиева-Изпълнителен Директор
Членове на управителния орган: Димитринка Върбакова, Вера Цанкова, Кръстьо Дудинов, Мария Чонлова, Емилия Филипова
Членове на управителния орган по данни от ЦР: МАРИЯ ИВАНОВА ЧОНЛОВА, КРЪСТЮ ДАНЧЕВ ДУДИНОВ, КАТЯ СТЕФКОВА АЛЕКСИЕВА, ВЕРА НИКОЛАЕВНА ЦАНКОВА, ВАНЯ ДИМИТРОВА ЮНАКОВА, ЦВЕТИНА ИЛИЕВА ЗАХАРЛИЕВА
ОП Д
За Нашите Деца
Област: СофияГрад/Село: гр. София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Социални услуги
Представляващ (и): Мариана Тасева
Членове на управителния орган: Настоятелство: 1. Анелия Димова, 2. Божидар Нейчев, 3. Велина Тодорова, 4.цветомир Узунов, 5. Евгений Кънев, 6. Методия Чадиковски
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ПЛАМЕН ЛУКОВ ДИМИТРОВ, ЗЛАТКА МИХОВА МИХОВА, ХРИСТО АНТОНОВ СИМЕОНОВ
ОП
Асоциация за развитие на София
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Международни и европейски въпроси, политики и изследвания; Друго
Представляващ (и): Светлана Ломева
Членове на управителния орган: ЕЛЕН ГЕРДЖИКОВ,МИЛКА ХРИСТОВА,МАЛИНА ЕДРЕВА,КАРЛОС КОНТРЕРА,БОТЬО БОТЕВ,ИВАН ПЕШЕВ,ИВО БОЖКОВ,МАРИЯНА ВЪЛКОВА
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ВЛАДМИР ЯНАКИЕВ КИСЬОВ, ИЛИЯНА ГЕОРГИЕВА ГУГИНСКА, МАЛИНА ЕДРЕВА ЛАЗАРОВА, НИКОЛАЙ АСЕНОВ СТОЙЧЕВ, ТОДОР ВЪЛЧЕВ ЧОБАНОВ, ЕЛЕН СТОЙЧЕВ ГЕРДЖИКОВ, МИЛКА ХРИСТОВА ХРИСТОВА
ОП
Институт за развитие на публичната среда
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики
Представляващ (и): Ива Лазарова Диана Ефтимова
Членове на управителния орган: Боянка Цанкова,Диана Ефтимова,Ива Лазарова,Мирела Никифорова,Николай Найденов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: СВЕТЛА ДИМИТРОВА МАРКОВА, АНТОАНЕТА ДИМИТРОВА ЦОНЕВА, СВЕТОСЛАВ НИКОЛОВ ГЕОРГИЕВ, НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ НАЙДЕНОВ, ВЕСЕЛИН ХРИСТОВ ЦАНКОВ, НАДЕЖДА ПЕТРОВА ПЕТРОВА, БОЯНКА ЦАНКОВА КЪНЧЕВА
ОП Д
Фондация Екатерина Каравелова
Област: ПловдивГрад/Село: Пловдив
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Образование; Проблеми на жените, джендър въпроси
Представляващ (и): Марина Кисьова Де Хеус
Членове на управителния орган: Станислава Рашева, Нора Стефанова
ОП Д
Обществен борд на ТЕЛЪС Интернешънъл в България
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Здравеопазване, права на пациента; Образование; Околна среда
Представляващ (и): Кристина Иванова
Членове на управителния орган: Кристина Иванова - Заместник председател на фондация "Обществен борд на TELUS International в България