English   14403 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Талантът на „Еврофутбол" и ФРГИ Ева Петкова е вицешампионка на 1500 м в Бърно

Талантът на „Еврофутбол” и ФРГИ Ева Петкова е вицешампионка на 1500 м в Бърно

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Ева Петкова стана втора на 1 500 м на Европейските детски атлетически игри, които се проведоха в гр. Бърно, Чехия. В дисциплината й се състезаваха общо 32 участнички, родени през 2003 година, като на първо място завърши представителка на домакините. Ева спечели сребърния медал, като финишира с време 4:51.88 минути.

През 2018 г. талантът на „Еврофутбол“ и ФРГИ стана шампионка на България на 400 м и 800 м при девойките до 16 години и вицешампионка на 800 метра при девойките под 18 години в зала. В надпреварата на открито тя спечели златен медал на 800 метра и сребърен на 1500 метра при девойките под 18 години, а в своята възрастова група (под 16 години) завоюва два златни медала в същите дисциплини.

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална